niedz., 19 wrz
|Samadhi
Henry No Hurry! zagra w Samadhi
Jeden samochód, kilka instrumentów. Bez pośpiechu, bez oczekiwań. Sam ze sobą i swoimi „dziwactwami" Raz Henry a raz Harry. Dr Jekyll i Mr Hyde.
Czas i lokalizacja
19 wrz 2021, 18:00
Samadhi, Samadhi, Wiry, Polska
O wydarzeniu
HENRY NO HURRY Wiry – Centrum Samadhi (Masyw Ślęży, Wiry 23, 58-124)
niedziela, 19 września 2021, godz. 18:00 (gramy od 18:30)
Kilka zasad akcji:
1. Limit osób na koncercie – 35.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swoje napoje bezalkoholowe, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do Centrum zapraszamy na godz. 18:00. Koncert rozpocznie się o 18:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka
9. Rejestracja poprzez formularz: https://www.samadhi.pl/.../henry-no-hurry-zagra-w.../form
Henry No Hurry!
Jeden samochód, kilka instrumentów.
Bez pośpiechu, bez oczekiwań.
Sam ze sobą i swoimi „dziwactwami”.
Raz Henry a raz Harry.
Dr Jekyll i Mr Hyde.
Henry No Hurry to projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Ten jednoosobowy zakład koncertowy Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego [udzielającego się wcześniej w zespołach Henry David's GUN, Letters From Silence] wyruszył w trasę na początku 2017 roku i do dzisiaj odwiedził ponad 215 miejsc w kilku krajach [Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Szwajcaria, Łotwa, Estonia]. Henry zagrał trasę koncertową, między innymi, po schroniskach górskich, po prywatnych mieszkaniach, a w 2020 przemierzył Polskę od Dolnego Śląska po Suwalszczyznę dając występy w tak nietypowych miejscach jak: złomowisko aut, opuszczony dworzec PKS czy wnętrze starej cerkwi. Nie zabrakło go także na festiwalach - z "OFF Festivalem" [2018], "MiedziankaFest" [2019] oraz "Patrząc na wschód" [2020] na czele.
Pod względem scenicznym to osobliwy one man show, w trakcie którego kompozycje z pogranicza gatunków indie-folk oraz singer-songwriter przeplatane są licznymi anegdotami i ekscentrycznym filozofowaniem. Urozmaicone instrumentarium [gitara, ukulele, pianino, przeszkadzajki], nierzadko zapętlane przy pomocy loopera, tworzy wiele planów, a tym samym wrażenie jakby na scenie występowała więcej niż jedna osoba. Niektórzy odnajdują w tym spektaklu emocjonalność zbliżoną do takich wykonawców jak: Fink, Bon Iver czy Glen Hansard.
Henry No Hurry ma na swoim koncie longplay "The Calving Of Inner Glaciers" [2019] oraz wydaną rok później EP-kę "Maroon Dot" [2020]. Obecnie pracuje nad pierwszym albumem w języku polskim, którego premiera zapowiedziana jest na jesień 2021 roku.
Sprawdź:
Facebook: www.facebook.com/henrynohurry
Instagram: www.instagram.com/henrynohurry
Management:
Agencja koncertowa Borówka Music: www.facebook.com/borowkamusic