top of page

Oferta dla grup

 

Stworzyliśmy SAMADHI, aby dzielić się przestrzenią, wiedzą, doświadczeniami i zrozumieniem sensu istnienia. Słowo SAMADHI w sanskrycie oznacza dojrzały stan przebudzonego umysłu, który widzi świat taki, jakim jest naprawdę, obiektywnie, bez własnych iluzji, masek, udawania i przekonań.

Pragniemy zapraszać i gościć ludzi poszukujących takiego stanu. Dlatego oferujemy naszą przestrzeń dla wszystkich chcących w spokoju i ciszy odnajdywać to, co jest ważne w ich życiu. Krystaliczne powietrze, źródlana woda, piękne widoki na Masyw Ślęży i całe Karkonosze oraz klimat starego, 150-letniego wiatraka zachęcają do odkrywania tego, co istotne.

Masyw Ślęży to miejsce z piękną przyrodą, mikroklimatem z możliwością aktywnego spędzenia czasu. Bieganie, rowery, turystyka górska czy kąpiele w Zalewie Sulistrowickim, który w okresie zimowym jest miejscem na morsowanie, również dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z tą praktyką.

W naszej okolicy znajdują się trasy rowerowe, szlaki turystyczne, bezdroża i wiejskie drogi, które łączą szczyty Ślęży i Raduni. Znajdziesz tu zabytki i artefakty z odległej przeszłości Słowian i Celtów. Ślęża była miejscem kultu solarnego. Dziś także uznawana jest za jedno z ważniejszych miejsc mocy. 

Nasza przestrzeń jest czysta od alkoholu, środków psychoaktywnych, produktów odzwierzęcych, gniewu, agresji, poczucia winy i oceny. Wypełniona jest za to ciepłem, tolerancją, cierpliwością i otwartością na Twoje prawdy i poszukiwania.

 

Zapraszamy na:

- warsztaty

- spotkania integracyjne

- imprezy okolicznościowe

- szkolenia

- spotkania firmowe

- imprezy charytatywne

- oraz inne wydarzenia w klimacie rozwoju i poszukiwania

 

Jeżeli pragniesz zorganizować takie spotkanie i bliskie Ci są nasze wartości, to mamy dla Ciebie:

- 6 komfortowych pokoi z dwoma pojedynczymi łóżkami i rozkładaną sofą (12 -18 miejsc noclegowych). Każdy ze stylową łazienką

- klimatyczną, okrągłą salą warsztatową w sercu starego młyna (okrągła - ok. 45 m kw.)

- ponad hektar polany z pięknym widokiem i starodrzewia z ponad stuletnimi dębami, wierzbami czy kasztanami jadalnymi

- dużą zewnętrzną saunę na 12 osób

- taras widokowy na szczycie młyna z widokiem na sąsiadujący Masyw Ślęży i całe Karkonosze

 

Jeżeli swoje spotkanie chcesz urozmaicić innymi atrakcjami i aktywnością ruchową, to w pobliżu znajdziesz zalew sulistrowicki, szlaki wokół Ślęży i Raduni, które zaskoczą Cię swoim urokiem. 

 

U nas znajdziesz też pyszne, wegańskie i bezcukrowe jedzonko, pełne minerałów, witamin, przygotowane z sercem i dbałością o Twój smak i zdrowie. Dla Twojej grupy możemy poprowadzić m.in. zajęcia Jogi, sesje medytacyjne i relaksacyjne, koncert gongów i mis tybetańskich, warsztaty kulinarne.

 

Ofertę przygotowujemy indywidulanie dla każdej grupy. Jeżeli zawoła Cię nasze miejsce odezwij się do nas. Z radością wyjaśnimy każdy szczegół i odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Po prostu przyjedź, zobacz i poczuj. Do zobaczenia!

 

Darek i Jola / SAMADHI 

bottom of page