top of page

poniedziałki 17.00, czwartki 18.00

|

Samadhi

Joga w Samadhi - regularne zajęcia

Hatha Yoga - poniedziałki 17.00 [wszystkie poziomy zaawansowania i początkujący] Vinyasa Yoga - czwartki 18.00 [poziom średniozaawansowany i zaawansowany]

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Joga w Samadhi  - regularne zajęcia
Joga w Samadhi  - regularne zajęcia

Czas i lokalizacja

poniedziałki 17.00, czwartki 18.00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Zapraszam na regularne sesje Jogi w kameralnej grupie.   

Hatha Yoga - poniedziałki 17.00

[wszystkie poziomy zaawansowania i początkujący]

Tradycyjna indyjska joga ukierunkowana na ćwiczenia fizyczne (asany) i oddechowe (pranajamy). Kontrolujemy oddech, praktykujemy uważność i budujemy świadomość ciała.  Hatha Joga to siła, elastyczność, równowaga, ugruntowanie.  

Vinyasa Yoga - czwartki 18.00

[poziom średniozaawansowany i zaawansowany]

To dynamiczna Joga, wywodząca się z tradycyjnej indyjskiej jogi. Jest jak medytacja w ruchu czy taniec. Vinyasa to płynność, zwinność, lekkość, dobra kondycja fizyczna, spryt.   

NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY SMS ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC!  

Czas i miejsce: 

poniedziałki o 17.00 - 18.15

czwartki o 18.00 - 19.15  

Samadhi, Wiatrak z XIX w. wieś: Wiry 23 

link do Google Maps https://goo.gl/maps/w3t9kysx7s6Zkoqv9 

Informacje i zapisy:  

tel.: 530 060 008 jola.samadhi@gmail.com  

Cena: 

25 zł / 75 min 

Prowadząca:  

Jolanta Wesołowska, SAMADHI.  

Po latach pracy w biznesie, w finansach i księgowości dostrzegłam jak mało jest to istotne w życiu i w moim rozwoju. Ujrzałam piękno natury, prostoty i prawdy. W trakcie pobytu w Indiach podjęłam najważniejszą decyzję - zdecydowałam się całkowicie zmienić swoje życie…  Teraz uczę jogi, prowadzę sesje medytacyjne i pracuję z dźwiękiem. Współtworzę takie projekty jak Wewnętrzne Przebudzenie, Etno Dance oraz organizuje wydarzenia związane z rozwojem osobistym i duchowym. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi (RYS 1000 - Yoga Alliance, USA). Posiadam zaświadczenie Ministra Edukacji Narodowej do wykonywania zawodu masażysty.  Najistotniejsze kursy jakie ukończyłam to kurs z fizjoterapii manualnej ,,Structure and Function" w Anatomy Trains Thomasa W. Myersa, Zoga Movement Therapy oraz kurs muzykoterapii.  Największym jednak moim osiągnięciem jest trwała zmiana stylu życia oraz systemu wartości w ocenie tego co jest istotne. Moją pasją jest śpiew intuicyjny, który jest dla mnie sposobem na wyrażanie emocji oraz budowanie pewności siebie. Rodzajem terapii pozwalającej powrócić ciału i umysłowi do równowagi.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page