top of page

sob., 25 maj

|

Samadhi

Patryk Pietrzak - koncert w Samadhi

Tekściarz, multiinstrumentalista, songwriter, aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Przez lata wokalista, współtwórca muzyki i autor tekstów zespołu Ted Nemeth. Debiutował solowym albumem „OK BOOMER” (Mystic Production) w 2021 roku, jego singiel „Maryś” dotarł do 1 miejsca „LP” Radia 357

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Patryk Pietrzak - koncert w Samadhi
Patryk Pietrzak - koncert w Samadhi

Czas i lokalizacja

25 maj 2024, 19:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

25 maja 2024, sobota, godz. 19.00

Centrum Samadhi (Masyw Ślęży, Wiry 23, 58-124)

Patryk Pietrzak Urodził się w Łodzi 19 sierpnia 1991 roku. Tam też tworzy i mieszka. Tekściarz, multiinstrumentalista, songwriter, aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Przez lata wokalista, współtwórca muzyki i autor tekstów zespołu Ted Nemeth. Debiutował solowym albumem „OK BOOMER” (Mystic Production) w 2021 roku, jego singiel „Maryś” dotarł do 1 miejsca „LP” Radia 357.

Wiosną tego roku ukazał się „Maczugi” – to kolejny singiel zwiastujący drugi solowy album Patryka Pietrzaka. Zakamuflowana w sentymentalnej podróży do przeszłości historia mogłaby być materiałem na kino drogi, którego akcja dzieje się w samochodzie, nocą, w jednym z większych miast. Bohaterowie tego filmu powinni ze sobą porozmawiać, mają sobie dużo do powiedzenia, powinni do siebie pojechać. To sentyment bajek oglądanych na kineskopowym telewizorze. Leniwy taniec. Myślenie życzeniowe. Romantyzowanie. Jeżeli te zdania nie są dla Ciebie niezrozumiałym bełkotem, znajdziesz w tej muzyce coś dla siebie.

Wcześniej drugi album artysty zapowiedział singiel „Więcej”. Emitowany był w kilku najważniejszych rozgłośniach radiowych w kraju z Radiem 357 i Nowy Świat na czele.

a tutaj link do twórczości:

Patryk Pietrzak - Maryś

Patryk Pietrzak - Więcej

Patryk Pietrzak - Maczugi

Akcja "kapelusz" - w trakcie koncertu zostanie puszczony kapelusz.

Sugerowane minimum – 30 zł

Nasza Fundacji Samadhi wspiera niszowych i utalentowanych artystów dlatego każda kwota w "kapeluszu" jest w całości dla muzyków.

Jednocześnie uważamy, że słuchanie muzyki na żywo jest pięknym i ciekawym sposobem na zatrzymanie umysłu i gonitwy myśli. Dlatego tym bardziej taka forma spędzania czasu jest nam bliska. 💙

Sugerowana kwota to 30 zł, a jeżeli spotkanie Was szczególnie poruszy to będziemy wdzięczni za każdą dadatkową wpłatę. Niech "kapelusz" mile zaskoczy i będzie wyrazem wdzięczności za pracę i talent artysty.

Czekamy na Was!

Jola i Darek z Samadhi

Kilka zasad akcji:

1. Limit osób na koncercie – 40

2. Spotkanie skierowane jest do młodzieży i dorosłych oraz dzieci, które potrafią zachować się w przestrzeni ciszy.

3. Sugerujemy zabrać ze sobą poduszkę lub koc do siedzenia.  Kapcie, łapcie lub ulubione skarpety 🧦

4. Rezerwacja miejsca poprzez formularz rejestracyjny. Link do formularza znajduje się na dole lub górze strony.

5. Jest opcja noclegu w SAMADHI od piątku lub soboty (pokoje 2-3 osobowe) i możliwość zamówienia śniadania

- szczegóły i rezerwacje:  Jola (tel. 530 060 008) lub jola.samadhi@gmail.com

6. Bawimy się bez alkoholu

7. Po koncercie zapraszamy do naszej WEGAN KUCHNI. Będzie możliwość kupienia i spróbowania naszych wegańskich przysmaków 🥮☕ - przyjmujemy wyłącznie płatności gotówkowe 🙏

Wydarzenie wspiera:

Agencja Koncertowa Borówka Music 

www.facebook.com/borowkamusic 

www.instagram.com/borowkamusic

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page