top of page

sob., 01 paź

|

Samadhi

SESJA ODDECHOWA w dźwiękach gongów, mis i bębnów

Zapraszamy na sesję oddechową w dźwiękach gongów, mis i bębnów. W czasie sesji poznasz i zastosujesz konkretne techniki oddechowe. Tempo oddechu oraz częstotliwość dźwięków będzie dobrana do poszczególnych faz sesji.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
SESJA ODDECHOWA w dźwiękach gongów, mis i bębnów
SESJA ODDECHOWA w dźwiękach gongów, mis i bębnów

Czas i lokalizacja

01 paź 2022, 18:00 – 21:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na sesję oddechową w dźwiękach gongów, mis i bębnów.

W czasie sesji poznasz i zastosujesz konkretne techniki oddechowe. Tempo oddechu oraz częstotliwość dźwięków będzie dobrana do poszczególnych faz sesji.

 

SESJA JEST DLA CIEBIE JEŻELI:

- chcesz nauczyć się technik oddechowych, które będziesz mógł/a zastosować w domu,

- poszukujesz sposobów na wyciszenie umysłu i kontrolowanie emocji,

- poszukujesz narzędzi aby wejść głębiej w medytację.

lub zwyczajnie

PRZYJDŹ I SPRAWDŹ CO TAKA SESJA PRZYNIESIE DLA CIEBIE

PRZECIWWSKAZANIA:

- choroby serca,

- nadciśnienie,

- astma,

- ciąża,

- epilepsja,

- silne stany depresyjne.

PRZYGOTOWANIE: 

Przyjdź 15 min przed rozpoczęciem aby mieć czas na przygotowanie swojego miejsca. Na sali będą dostępne maty i koce. Możesz zabrać też swoją ulubioną poduszkę, koc, opaskę na oczy. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia żeby uczestniczyć w takiej sesji. 

Prowadzący: 

Jolanta Wesołowska, Samadhi 

Jestem nauczycielką jogi, prowadzę sesje medytacyjne, pracuję z dźwiękiem i muzyką. Razem z mężem Darkiem założyliśmy i prowadzimy nasze Centrum SAMADHI. Muzyka, śpiew i praca z ciałem są dla mnie ciekawym narzędziem do pokonywania ograniczeń wykreowanych przez usmysł. Z każdym ruchem czy wyśpiewanym słowem widzię jak te ograniczenia znikają a pojawia się akceptacja i równowaga.

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi (RYS 1000 - Yoga Alliance, USA). Najistotniejsze kursy jakie ukończyłam to kurs z fizjoterapii manualnej ,,Structure and Function" w Anatomy Trains Thomasa W. Myersa oraz Zoga Movement Therapy. Posiadam zaświadczenie Ministra Edukacji Narodowej do wykonywania zawodu masażysty.

Darek Wesołowski, Samadhi

Absolwent matematyki stosowanej na Uniwersytecie w Toronto, obecny w „świecie alternatywnym” od prawie 30 lat, co daje ciekawą mieszankę pragmatyzmu i ostrożności w podejściu do tzw. Duchowości. Ciekawie łączy wątki naukowe z tymi wyłącznie duchowymi aplikując w swoich przemyśleniach dużą dozę logiki i czucia przyczynowo – skutkowego. Jego pasją jest natura Informacji, jako cząstki elementarnej budującej iluzję otaczającej nas rzeczywistości materialnej. Darek to też pasjonat podróżnik. Odwiedzając różne kraje, mieszkając u lokalnych społeczności, czy z różnymi plemionami, szamanami, mnichami w klasztorach oraz z joginami w ashramach nabrał szczególnego szacunku do wszelkiej różnorodności i odmienności poglądów.

więcej o nas:

https://www.samadhi.pl/o-nas

CZAS I MIEJSCE: 

01 października 2022 

start 18.00

Samadhi,  Wiry 23 

link do Google Maps: 

https://goo.gl/maps/w3t9kysx7s6Zkoqv9

CENA: 100 zł 

Jest możliwość noclegu w SAMADHI 

100 zł / os - pokój jednoosobowy

70 zł / os - pokój dwuosobowy

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata kwoty 100 zł przelewem na konto bankowe oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego - przycisk do formularza znajduje się na dole i górze strony.

Maksymalna liczba uczestników: 12 osób

Dane do przelewu prześlemy po wypelnieniu formularza rejestracyjnego.

Dodatkowe informacje: 

jola.samadhi@gmail.com 

tel. 530 060 008

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page