top of page

niedz., 01 mar

|

Samadhi

Droga do Samadhi - Ile prawdy jest w Twojej prawdzie?

Jak obiektywna jest nasza rzeczywistość i dlaczego różna jest dla każdego z nas?

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Droga do Samadhi - Ile prawdy jest w Twojej prawdzie?
Droga do Samadhi - Ile prawdy jest w Twojej prawdzie?

Czas i lokalizacja

01 mar 2020, 11:00 – 17:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Samadhi to stan umysłu gdzie dostrzegasz prawdziwą naturę rzeczywistości. Zrozumienie otaczającej nas rzeczywistości sprawia, że lepiej radzimy sobie z codziennością i napotykanymi po drodze przeszkodami. Podejmowanie decyzji staje się prostsze i widzimy szerszy kontekst naszego działania.

Warsztat rozpoczniemy wspólną sesją medytacyjną, która nas odpowiednio wyciszy i skoncentruje do merytorycznej części warsztatu. Będziemy praktykować techniki i metody stosowane od tysięcy lat aby osiągnąć stan Samadhi. Przez ten czas były zmieniane, ulepszane ale i tak ich główny cel jest ten sam - Samdhi. W obecnych czasach wykorzystywane są po to aby uporać się ze stresem, nagromadzonymi napięciami czy zablokowanymi emocjami, które z kolei negatywnie oddziałują na nasze zdrowie psychiczne jak i mentalne.

W kolejnej części warsztatu postaramy się dostrzec jak obiektywna jest nasza rzeczywistość i dlaczego różna jest dla każdego z nas. Zagłębimy się w sobie. To będzie prawdziwy warsztat – interaktywny i dynamiczny. Każdy uczestnik będzie tworzył jego zawartość. Spróbujemy dotknąć natury Prawdy i zrozumieć dlaczego, my ludzie, tak różnimy się w jej postrzeganiu i interpretacji. Przyjrzymy się mechanizmom powodującym, że niektóre „Prawdy” akceptujemy jako swoje, a inne odrzucamy.

Zakończymy wspólnie przygotowanym wegańskim i bezglutenowym posiłkiem. W przerwach między warsztatami będzie czekał gotowy deser, kawa według pięciu przemian i coś zimnego do picia ☕🌿😋

✔ Czas i miejsce: 01 marca 2020 r. 11.00-17.00 Samadhi, Masyw Ślęży wieś: Wiry 23,

Link do google maps: https://goo.gl/maps/VgakcG32TeH3e6gv6

✔ Cena: 150 zł (wyżywienie, napoje, warsztat)

✔ Informacje i zapisy: Jolanta Wesołowska tel. 530060008 jolanta.wesolowska@samadhi.pl

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł na  poniższy rachunek bankowy oraz wysłanie potwierdzenia przelewu mailem.

Jolanta Wesołowska 16 1090 2473 0000 0001 0129 6885

Prowadzący: Jolanta Wesołowska - przez szereg lat byłam księgową we własnej firmie, ukończyłam studia ekonomiczne. Jednak w pewnym momencie wyraźnie dostrzegłam bezsens tego co robię. Moja codzienność zaczęła być dla mnie trudna do zaakceptowania więc postanowiłam całkowicie zmienić swoje życie. Moje przebudzenie rozpoczęło się w 2012 roku i od tego czasu wszystko zaczęło się zmieniać. Zmiany nastąpiły na każdym poziomie mojego życia. W końcu dostrzegłam prawdziwą siebie i to co jest istotne aby dalej się rozwijać. Teraz robię to co kocham a to co kiedyś było tylko moją pasją stało się codziennością. Od ponad dwóch lat uczę jogi, prowadzę sesje medytacyjne, jestem masażystką a z mężem  uruchomiliśmy projekt Samadhi. Naszym marzeniem jest aby wszyscy, którzy się tu pojawią zbliżyli się do samego siebie i wspólnie będziemy poznawać prawdziwą naturę rzeczy.

Dariusz Wesołowski - absolwent matematyki stosowanej na Uniwersytecie w Toronto, obecny w „świecie alternatywnym” od prawie 30 lat, co daje ciekawą mieszankę pragmatyzmu i ostrożności w podejściu do tzw. Duchowości. Ciekawie łączy wątki naukowe z tymi wyłącznie duchowymi aplikując w swoich przemyśleniach dużą dozę logiki i czucia przyczynowo – skutkowego. Jego pasją jest natura Informacji, jako cząstki elementarnej budującej iluzję otaczającej nas rzeczywistości materialnej. Darek to też pasjonat podróżnik. Odwiedzając różne kraje, mieszkając u lokalnych społeczności czy z różnymi plemionami, nabrał szczególnego szacunku do wszelkiej różnorodności i odmienności poglądów. Poniżej link do rozmowy Darka z Januszem Zagórskim w studiu NTV ,,Jednolita teoria stworzenia" https://www.youtube.com/watch?v=r83Bac-fp10&feature=emb_logo 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page