top of page

sob., 07 maj

|

Samadhi

ETNO DANCE taniec spontaniczny z muzyką na żywo

Taniec spontaniczny czasem nazywany jest medytacją w ruchu. Nie ma określonych kroków czy układów tanecznych. To nie jest typowy taniec, więc jeżeli wydaje Ci się, że nie umiesz tańczyć to kompletnie nie ma znaczenia. Poprzez ruch wyrażamy się pozwalając sobie na spontaniczność i ekspresję.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ETNO DANCE taniec spontaniczny z muzyką na żywo
ETNO DANCE taniec spontaniczny z muzyką na żywo

Czas i lokalizacja

07 maj 2022, 19:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na ETNO DANCE - taniec spontaniczny z muzyką na żywo a potem JAM SESSION, bez którego już nie potrafimy się obejść ;)

Taniec spontaniczny czasem nazywany jest medytacją w ruchu. Nie ma określonych kroków czy układów tanecznych. To nie jest typowy taniec, więc jeżeli wydaje Ci się, że nie umiesz tańczyć to kompletnie nie ma znaczenia. Poprzez ruch wyrażamy się pozwalając sobie na spontaniczność i ekspresję. Szukasz siebie a muzyka Cię prowadzi! 

ETNO DANCE podobnie jak MUSIC GATHERING to inicjatywa, która powstała z potrzeby wspólnego, grania, śpiewania, tańczenia i dzielenia się muzyką na żywo.

O oprawę muzyczną zadbają:

Grzegorz Palarz - HandPan (HungDrum), RAV Vast, Djembe, Sansula, Kalimba, bębny szamańskie, Cajon

Jolanta Wesołowska  - śpiew, bębny szamańskie, Djembe, Cajon

sobota, 07 maja 2022 r. 

START 19.00 

Centrum Samadhi 

Masyw Ślęży, Wiry 23, 58-124

Kilka zasad: 

1. Limit osób  – 30 

2. Cena "kapelusz dla muzyka" - wrzucasz ile chcesz, w trakcie eventu zostanie puszczony kapelusz -  sugerujemy zawsze wrzucić więcej niż mniej ;) 

3. Zabierzcie ze sobą maty, poduszki lub koce do siedzenia, herbata i woda będą dostępne, ale prosimy o zabranie własnych, najlepiej zamykanych pojemników na napoje, instrumenty i znajomych!!

4. Jest możliwość noclegu w SAMADHI z 07 na 08 maja. Mamy dwie opcje noclegowe: 

COMFORT w pokojach i CHEAP wspólna sala, jest też możliwość wykupienia śniadania

 - szczegóły i rezerwacje 530 060 008 - Jola

5. Bawimy się bezalkoholowo!!  Można przynieść jakieś jedzenie. Mamy dużą kuchnię i lodówkę!  Jesteśmy weganami więc będzie nam BARDZO miło jak obejdziecie się bez mięsa ;)

6. Spotkanie skierowane jest do młodzieży i dorosłych bez udziału dzieci.

7. W razie jakichkolwiek potrzeb dzwońcie: 530 060 008 - Jola

8. Rejestracja poprzez formularz rejestracyjny. Przycisk znajduje się na dole i górze strony.

Więcej o prowadzących:

Grzegorz Palarz, Energy of nature 

Muzyk specjalizujący się w instrumentach perkusyjnych, a przede wszystkim wirtuoz handpana. Niezmiennie od dziecka związany jest z dźwiękami różnego rodzaju bębnów. Od lat aktywny na scenie muzycznej w Polsce i za granicą. Współtwórca takich projektów muzycznych jak Mantra Medicine i Błękitne Żywioły. 

https://www.facebook.com/energyofnaturegp

Jolanta Wesołowska, Samadhi

Jestem nauczycielką jogi, prowadzę sesje medytacyjne, pracuję z dźwiękiem i muzyką. Razem z mężem Darkiem założyliśmy i prowadzimy nasze Centrum SAMADHI. Muzyka, śpiew i praca z ciałem stała się dla mnie ciekawym narzędziem do pokonywania ograniczeń wykreowanych przez umysł. Z każdym ruchem czy wyśpiewanym słowem widzię jak te ograniczenia znikają a pojawia się akceptacja i równowaga.

www.samadhi.pl

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page