top of page

sob., 26 wrz

|

Samadhi

ETNO DANCE - taniec spontaniczny z muzyką na żywo (brak miejsc)

Taniec spontaniczny jest praktyką, która pozwala odnaleźć siebie w tańcu. Poprzez ruch wyrażamy się, kontaktujemy z własnym wnętrzem pozwalając sobie na spontaniczność i ekspresję. Poznajesz się, spotykasz z własnym ciałem, akceptujesz swoje emocje i transformujesz. Pobudzasz swoją życiową energię

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ETNO DANCE - taniec spontaniczny z muzyką na żywo (brak miejsc)
ETNO DANCE - taniec spontaniczny z muzyką na żywo (brak miejsc)

Czas i lokalizacja

26 wrz 2020, 19:00 – 27 wrz 2020, 12:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Taniec spontaniczny jest praktyką, która pozwala odnaleźć siebie w tańcu. Poprzez ruch wyrażamy się, kontaktujemy z własnym wnętrzem pozwalając sobie na spontaniczność i ekspresję. Poznajesz się, spotykasz z własnym ciałem, akceptujesz swoje emocje i transformujesz. Pobudzasz swoją życiową energię uwalniając to co zostało przykryte.     

PROGRAM  

sobota (26.09.2020)  

19.00 - 21.00 taniec spontaniczny z muzyką na żywo  

21.00 - odpalamy ognisko/kominek i przy nim tańce - hulańce i co dusza zapragnie - czyli jam sesion :)    

niedziela (27.09.2020)  

9.00 -  9.30 pobudka i lekka owocowa przekąska   

9.30 - 11.00 coś dla ciała - warsztat z automasażu  

11.00 - 12.00 śniadanie  

12.00 - możliwość skorzystania z masażu lomi lomi    

Automasaż, czyli masowanie samego siebie, które daje bardzo dobre rezultaty, zbliżone do tych, które możemy uzyskać poddając się masażowi przez profesjonalistę. Praktyka dbania o siebie w duchu hawajskiej tradycji pracy z ciałem. Działa zarówno profilaktycznie, zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć, jak i w sytuacjach, gdzie pojawia się ból i sami sobie jesteśmy w stanie przynieść ulgę, gdziekolwiek będziemy!    

Prowadzący:   

Grzegorz Palarz, Energy of nature  Muzyk, muzykoterapeuta.  

Od dziecka pasjonuje się muzyką, zaczynał od gry na perkusji w zespole rockowym w USA. Tam zdobywał pierwsze doświadczenia w tym kierunku. Razem z zespołem koncertował i nagrał płytę.  Miłość do muzyki relaksacyjnej, terapeutycznej, a przede wszystkim dźwięków handpana narodziła się w nim podczas pobytu w Skandynawii, gdzie przeszedł także wewnętrzną zmianę. Zainteresował się instrumentami archaicznymi, takimi jak: kamertony, misy tybetańskie i kryształowe, gongi, i wiele innych.   Niezmiennie jest też związany z dźwiękami różnego rodzaju bębnów i djembe. Od dwóch lat przebywa i koncertuje w Polsce. Głównie tworzy z innymi muzykami, m.in. grywa koncerty relaksacyjne, akompaniuje przy sesjach jogi i współtworzy mantra medicine.  W międzyczasie ukończył kurs muzykoterapii pierwszego stopnia.  Nierozerwalnie jest związany z naturą i jej żywiołami. Jak sam często mówi - muzyka to dla niego przepływ bezwarunkowej miłości z serca do serca, powrót do wnętrza w rytmie serca Gai.    

Kasieńka Skowrońska   

Kiedy otrzymuje pytanie o to kim jestem, czym się zajmuję, kiedy przychodzi do mnie przedstawić się światu odpowiadam, że jestem nieśmiertelną duszą, która pielęgnuje swoje obecne jestestwo najlepiej jak potrafi.  Swoją świadomą pracę nad rozwojem rozpoczęłam w 2012 roku, kiedy zaszłam w ciążę i zostałam matką. Po kilku latach poszukiwań swojej nowej drogi zawodowego spełnienia, poprzez rózne próby i doświadczenia trafiłam na masaż Lomi Lomi Nui i od razu wiedziałam, że to jest mój sposób na realizację swojego spełnienia. Porzuciłam bezpieczną pracę w zawodzie archiwisty i poszłam za głosem serca. Swoje nauki pobierałam u wspaniałych mistrzów : Danusi i Jerzego Adamczyków oraz od Juliana Roka. Każdy kolejny masaż jest nowym, głębokim doświadczeniem dla mnie. Za każdym razem traktuję to jako ważne dla mnie spotkanie.   W drodze poszerzania świadomości pracowałam z własnymi traumami, oraz integrowałam swoją ciemną stronę różnymi metodami.  Uczestniczyłam w róznych certyfikowanych szkoleniach i warsztatach. Najważniejsze dla mnie okazały się warsztaty z głosem u Ulgi Szajgier, Theta healing u Marianny Bartke, Radykalne Wybaczanie u Romualda Kosznika oraz praca ze Świętym Kalendarzem Majów u Beaty Ohryzko. Wielkie znaczenie w mojej drodze mają ludzie, których spotykam, od których uczę się każdego dnia. W zeszłym roku pomagałam w pracy na polu konopii siewnych i stąd moja najnowsza pasja - zioła, które zbieram na dzikich łąkach i dzielę się nimi z ludźmi, gdyż wierzę w ich uzdariającą moc. Na co dzień raduję się z życia, zakładam ogród permakulturowy na Rodzinnych Ogródkach Działkowych, śpiewam uzdrawiające pieśni, tańczę i bawię się z dziećmi, podróżuję, prowdzę różne spotkania, które pozwalają ludziom poszerzyć swoją świadomość oraz masuję. Od września zaczynamy z córką Mają nową przygodę w postaci nauczania domowego. Działam według słów: Chcesz zmienić świat? Zacznij od siebie.   W swoim rodzinnym mieście prowadziłam gabinet masażu, potańcówki gimnastyczne z elementami automasażu, jednak moja działalność została zatrzymana przez korona kryzys. Od czerwca mieszkam w Sobótce i to miejsce teraz nazywam swoim domem. Czuję ogromną wdzięczność za możliwość spotkania się z Wami. Zapraszam na masaże oraz zajęcia z automasażu. Spotkajmy się.    

Jolanta Wesołowska, Samdhi   

Przez szereg lat prowadziłam spółkę księgową, ukończyłam studia ekonomiczne.  Jednak w pewnym etapie życia dostrzegłam, że to czym się zajmuje nie ma dłużej sensu gdyż nie wnosi niczego nowego, istotnego ani nawet przydatnego do życia. Zdecydowałam się więc odejść od biznesu i całkowicie zmienić swoje życie…   

Teraz uczę jogi, prowadzę sesje medytacyjne i pracuję z dźwiękiem. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi (RYS 1000 - Yoga Alliance, USA). Wiedze o jodze pogłębiałam w Indiach. W trakcie pobytu w Nepalu uczyłam Jogi obcokrajowców. Ukończyłam kurs z fizjoterapii manualnej ,,Structure and Function" w Anatomy Trains Thomasa W. Myersa, Zoga Movement Therapy oraz posiadam zaświadczenie Ministra Edukacji Narodowej do wykonywania zawodu masażysty.  Poszukując odpowiedniej praktyki doświadczałam i uczyłam się różnych stylów jogi a zwłaszcza tych, które łączą rozwój duchowy, pracę z ciałem i umysłem. Największym jednak moim osiągnięciem jest trwała zmiana stylu życia, systemu wartości w ocenie co jest w życiu istotne oraz codzienne doświadczanie radości i sensu istnienia.    Moją pasją jest również muzyka, która już od dzieciństwa była częścią mojego życia. Ukończyłam szkołę muzyczną i kursy muzykoterapii. Dziś pracę z dźwiękiem postrzegam jako sposób na odkrywanie siebie i wyrażanie emocji. Jako rodzaj swoistej terapii pozwalającej powrócić ciału i umysłowi do równowagi.    

✔ CZAS I MIEJSCE:  

26 - 27 września 2020 r.    

Samadhi, Wiatrak z XIX w.  wieś: Wiry 23  

link do Google Maps  https://goo.gl/maps/w3t9kysx7s6Zkoqv9 

✔ CENA:    

190 zł,   

160 zł - przy płatności do 18 września 2020 r.,    

cena obejmuje:  warsztaty, śniadanie oraz poranne i wieczorne przekąski, nocleg w pokoju wieloosobowym 

- masaż lomi lomi płatny dodatkowo.    

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł przelewem na konto bankowe oraz wysłanie zgłoszenia wraz z potwierdzeniem zapłaty na poniżej podany e-mail.    

Dane do przelewu:  

Fundacja Samadhi  nr konta: 71 2490 0005 0000 4530 1793 4007    

Dodatkowe informacje:  

jola.samadhi@gmail.com  tel. 530 060 008

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page