top of page

niedz., 10 kwi

|

Samadhi

Koncert gongów i mis tybetańskich - sesja relaksacyjna

Zapraszamy na koncert z udziałem instrumentów wykorzystywanych w muzykoterapii.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Koncert gongów i mis tybetańskich - sesja relaksacyjna
Koncert gongów i mis tybetańskich - sesja relaksacyjna

Czas i lokalizacja

10 kwi 2022, 18:00 – 11 kwi 2022, 19:30

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Gongi i misy tybetańskie to instrumenty wykorzystywane od lat w terapii dźwiękiem. Swoje właściwości zawdzięczają odpowiednio dobranej technologii wytwarzania co sprawia, że ich wibracje mają właściwości lecznicze. Wydobywają przepiękne spektrum dźwięku, które zabiera w głęboki stan odprężenia uwalniając od stresu i napięć. Dźwięki odbierane są nie tylko za pomocą narządu słuchu ale również poprzez dotyk i to właśnie sprawia, że mają tak szerokie działanie.

PRZYGOTOWANIE: 

Przyjdź 15 min przed rozpoczęciem aby mieć czas na przygotowanie swojego miejsca. Na sali będą dostępne maty i koce. Możesz zabrać też swoją ulubioną poduszkę, koc do przykrycia lub inne rzeczy, które uprzyjemnią Ci leżenie w trakcie koncertu. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia żeby uczestniczyć w takiej sesji.

Zagrają: 

Jolanta Wesołowska, Samadhi 

Jestem nauczycielką jogi, prowadzę sesje medytacyjne, pracuję z dźwiękiem i muzyką. Razem z mężem Darkiem założyliśmy i prowadzimy nasze Centrum Samoświadomości SAMADHI. Muzyka, śpiew i praca z ciałem są dla mnie ciekawym narzędziem do pokonywania ograniczeń wykreowanych przez usmysł. Z każdym ruchem czy wyśpiewanym słowem widzię jak te ograniczenia znikają a pojawia się akceptacja i równowaga.

Dariusz Wesołowski, Samadhi

Absolwent matematyki stosowanej na Uniwersytecie w Toronto, obecny w „świecie alternatywnym” od prawie 30 lat, co daje ciekawą mieszankę pragmatyzmu i ostrożności w podejściu do tzw. Duchowości. Ciekawie łączy wątki naukowe z tymi wyłącznie duchowymi aplikując w swoich przemyśleniach dużą dozę logiki i czucia przyczynowo – skutkowego. Jego pasją jest natura Informacji, jako cząstki elementarnej budującej iluzję otaczającej nas rzeczywistości materialnej. Darek to też pasjonat podróżnik. Odwiedzając różne kraje, mieszkając u lokalnych społeczności, czy z różnymi plemionami, szamanami, mnichami w klasztorach oraz z joginami w ashramach nabrał szczególnego szacunku do wszelkiej różnorodności i odmienności poglądów.

CZAS I MIEJSCE: 

10 kwietnia 2022 

start 18.00

Samadhi,  Wiry 23 

link do Google Maps: 

https://goo.gl/maps/w3t9kysx7s6Zkoqv9

CENA: 50 zł 

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata kwoty 50 zł przelewem na konto bankowe oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego - przycisk do formularza znajduje się na dole i górze strony.

Maksymalna liczba uczestników: 15 osób

Dane do przelewu prześlemy po wypelnieniu formularza rejestracyjnego.

Dodatkowe informacje: 

jola.samadhi@gmail.com 

tel. 530 060 008

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page