top of page

pt., 17 lip

|

Samadhi

Koncert relaksacyjno - medytacyjny (brak miejsc)

Zapraszamy Was w podróż z pierwotnym dźwiękiem mis i gongów tybetańskich. Gongi i misy tybetańskie to instrumenty wykorzystywane od lat w terapii dźwiękiem. Swoje właściwości zawdzięczają odpowiednio dobranej technologii wytwarzania co sprawia, że ich wibracje mają właściwości lecznicze.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Koncert relaksacyjno - medytacyjny (brak miejsc)
Koncert relaksacyjno - medytacyjny (brak miejsc)

Czas i lokalizacja

17 lip 2020, 18:00 – 19:15

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy Was w podróż z pierwotnym dźwiękiem mis i gongów tybetańskich. Gongi i misy tybetańskie to instrumenty wykorzystywane od lat w terapii dźwiękiem. Swoje właściwości zawdzięczają odpowiednio dobranej technologii wytwarzania co sprawia, że ich wibracje mają właściwości lecznicze. Ułatwiają usuwanie toksyn oraz przyśpieszają procesy gojenia się ran i zrastania kości. Wydobywają przepiękne spektrum dźwięku, które zabiera w głęboki stan odprężenia uwalniając od stresu, napięć oraz harmonizują wszystkie elementy naszego organizmu. Dźwięki odbierane są nie tylko za pomocą narządu słuchu ale również poprzez dotyk i to właśnie sprawia, że mają tak szerokie działanie.  

✔ Czas i miejsce: 17 lipca 2020 r. 18.00-19.15 Samadhi, Masyw Ślęży wieś: Wiry 23,   Link do google maps: https://goo.gl/maps/VgakcG32TeH3e6gv6  

✔ Cena: 40 zł   

✔ Informacje i zapisy: Jolanta Wesołowska tel. 530060008 jola.samadhi@gmail.com  Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 20 zł na  poniższy rachunek bankowy oraz wysłanie zgłoszenia mailem, telefonicznie lub messengerem.  

 

Dane do przelewu: Fundacja Samadhi nr konta: 71 2490 0005 0000 4530 1793 4007  

Prowadzący:  

Jolanta Wesołowska  - przez szereg lat prowadziła spółkę księgową, ukończyła studia ekonomiczne.  Jednak w pewnym etapie życia dostrzegła, że to czym się zajmuje nie ma dłużej już sensu, gdyż nie wnosi niczego nowego, istotnego ani nawet przydatnego do życia.  Zdecydowała się odejść od biznesu i całkowicie zmienić swoje życie… Teraz uczy jogi, prowadzi sesje medytacyjne i pracuje z dźwiękiem. Uwielbia podróżować, gotować, zdrowo się odżywiać i inspirować do życia w zgodzie z naturą i w zgodzie ze sobą. W Masywie Ślęży, razem z mężem w starym młynie i założyła Centrum Samoświadomości Samadhi.  Miejsce, które jest przestrzenią do spotkań i życia w zgodzie z naturą. Gdzie można przyjechać na warsztaty lub wolontariat. Przyjść na regularne zajęcia jogi czy wpaść na kawę.   

Dariusz Wesołowski - absolwent matematyki stosowanej na Uniwersytecie w Toronto, obecny w „świecie alternatywnym” od prawie 30 lat, co daje ciekawą mieszankę pragmatyzmu i ostrożności w podejściu do tzw. Duchowości. Ciekawie łączy wątki naukowe z tymi wyłącznie duchowymi aplikując w swoich przemyśleniach dużą dozę logiki i czucia przyczynowo – skutkowego. Jego pasją jest natura Informacji, jako cząstki elementarnej budującej iluzję otaczającej nas rzeczywistości materialnej. Darek to też pasjonat podróżnik. Odwiedzając różne kraje, mieszkając u lokalnych społeczności czy z różnymi plemionami, nabrał szczególnego szacunku do wszelkiej różnorodności i odmienności poglądów.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page