top of page

sob., 01 sie

|

Samadhi

Kuchnia Wegańska - warsztat kulinarny

Zapraszamy na warsztat kulinarny gdzie wspólnie przygotujemy wegańskie i bezglutenowe dania. Pokażemy Wam jak łatwo i szybko możecie zrobić zdrowe i smaczne jedzenie.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Kuchnia Wegańska - warsztat kulinarny
Kuchnia Wegańska - warsztat kulinarny

Czas i lokalizacja

01 sie 2020, 13:00 – 17:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na warsztat kulinarny gdzie wspólnie przygotujemy wegańskie i bezglutenowe dania. Pokażemy Wam jak łatwo i szybko możecie zrobić zdrowe i smaczne jedzenie. W menu znajdzie się coś na słodko, danie główne, pomysł na śniadanie i kolację. Przygotujemy też zdrowszą wersję kawy ;)  

✔ Czas i miejsce: 

1 sierpnia 2020 r. 13.00-17.00 

Samadhi, Masyw Ślęży wieś: Wiry 23,   

Link do google maps: https://goo.gl/maps/VgakcG32TeH3e6gv6 

✔ Cena: 150 zł 

(cena obejmuje produkty spożywcze, napoje, warsztaty)   

✔ Informacje i zapisy: 

Jolanta Wesołowska 

tel. 530060008 

jola.samadhi@gmail.com  

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł na poniższy rachunek bankowy oraz wysłanie zgłoszenia mailem, telefonicznie lub messengerem.  

Maksymalna liczba uczestników: 10 osób  

Dane do przelewu: 

Fundacja Samadhi 

nr konta: 71 2490 0005 0000 4530 1793 4007  

Prowadzący:  

Jolanta Wesołowska - przez szereg lat prowadziła spółkę księgową, ukończyła studia ekonomiczne.  Jednak w pewnym etapie życia dostrzegła, że to czym się zajmuje nie ma dłużej sensu gdyż nie wnosi niczego nowego, istotnego ani nawet przydatnego do życia. Zdecydowała się więc odejść od biznesu i całkowicie zmienić swoje życie… Teraz uczy jogi, prowadzi sesje medytacyjne i pracuje z dźwiękiem. Ukończyła kurs gotowania w Indiach a w trakcie kursu dla nauczycieli Jogi pomagała przygotowywać posiłki zgodnie z zasadami diety jogicznej. Uwielbia podróżować, gotować, zdrowo się odżywiać i inspirować do życia w zgodzie z naturą i w zgodzie ze sobą. W Masywie Ślęży, razem z mężem w starym młynie założyła Centrum Samoświadomości Samadhi. Miejsce, które jest przestrzenią do spotkań i życia w zgodzie z naturą. Gdzie można przyjechać na warsztaty lub wolontariat. Przyjść na regularne zajęcia jogi czy wpaść na kawę.

Dariusz Wesołowski - absolwent matematyki stosowanej na Uniwersytecie w Toronto, obecny w „świecie alternatywnym” od prawie 30 lat, co daje ciekawą mieszankę pragmatyzmu i ostrożności w podejściu do tzw. Duchowości. Podróżując po świecie miał okazje gotować z plemionami dżungli amazońskiej,  klasztorach buddyjskich w Tybecie i Indiach oraz w hinduskich ashramach. Ciekawie łączy wątki naukowe z tymi wyłącznie duchowymi aplikując w swoich przemyśleniach dużą dozę logiki i czucia przyczynowo – skutkowego. Jego pasją jest natura Informacji, jako cząstki elementarnej budującej iluzję otaczającej nas rzeczywistości materialnej. Odwiedzając różne kraje, mieszkając u lokalnych społeczności czy z różnymi plemionami, nabrał szczególnego szacunku do wszelkiej różnorodności i odmienności poglądów.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page