top of page

sob., 25 lip

|

Samadhi

Naturalne kosmetyki i środki czystości - warsztat praktyczny

Zapraszamy na warsztat wytwarzania naturalnych kosmetyków i środków czystości.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Naturalne kosmetyki i środki czystości - warsztat praktyczny
Naturalne kosmetyki i środki czystości - warsztat praktyczny

Czas i lokalizacja

25 lip 2020, 10:00 – 15:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na warsztat wytwarzania naturalnych kosmetyków i środków czystości. Jeśli masz dosyć chemii i chcesz nauczyć się wytwarzać naturalne kosmetyki i środki czystości dostępne na każdą kieszeń to ten warsztat jest dla Ciebie! W trakcie warsztatów przygotujemy wspólnie naturalną pastę do zębów, dezodorant, perfumy i detergenty. Bazujemy wyłącznie na naturalnych składnikach. Każdy uczestnik wychodzi z warsztatów z własnymi kosmetykami i środkami czystości, sporą dawką wiedzy oraz prostymi i szybkimi recepturami, do wykonania kosmetyków i detergentów w domu. Warsztaty zakończymy wegańskim obiadem z wykorzystaniem lokalnych i naturalnych produktów.  

Prowadząca: 

Svitlana Rusin - pasje do ziół i gotowania wyniosłam z domu, zainspirowały mnie również moje dzieci. Wzmocniłam to kursem zielarsko-medycznym z zakresu towaroznawstwa zielarskiego. Od wielu lat pracuje jako kucharz.  Brak dobrej jakości produktów spożywczych jak i kosmetycznych oraz środków czystości spowodował chęć do nauki łączenia prostych naturalnych składników dostępnych wszędzie .   

Jolanta Wesołowska - przez szereg lat prowadziła spółkę księgową, ukończyła studia ekonomiczne.  Jednak w pewnym etapie życia dostrzegła, że to czym się zajmuje nie ma dłużej sensu gdyż nie wnosi to niczego nowego , istotnego ani nawet przydatnego do życia. Zdecydowała się więc odejść od biznesu i całkowicie zmienić swoje życie… Teraz uczy jogi, prowadzi sesje medytacyjne i pracuje z dźwiękiem. Uwielbia podróżować, gotować, zdrowo się odżywiać i inspirować do życia w zgodzie z naturą i w zgodzie ze sobą. W Masywie Ślęży, razem z mężem w starym młynie i założyła Centrum Samoświadomości Samadhi.  Miejsce, które jest przestrzenią do spotkań i życia w zgodzie z naturą. Gdzie można przyjechać na warsztaty lub wolontariat. Przyjść na regularne zajęcia jogi czy wpaść na kawę.  

CZAS I MIEJSCE: 

25 lipca 2020 r.  10.00 - 15.00 

Samadhi, Wiatrak z XIX w. wieś: Wiry 23 link do Google Maps https://goo.gl/maps/w3t9kysx7s6Zkoqv9  

CENA:   200 zł,   

(cena obejmuje:  warsztaty, wyżywienie (WEGE), napoje)   

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł przelewem na konto bankowe oraz wysłanie zgłoszenia wraz z potwierdzeniem zapłaty na poniżej podany e-mail.  

Dane do przelewu: 

Fundacja Samadhi 

nr konta: 71 2490 0005 0000 4530 1793 4007  

Dodatkowe informacje: 

jola.samadhi@gmail.com 

tel. 530 060 008

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page