top of page

sob., 20 lut

|

Samadhi

Nocna Gong Pudża - szamańska podróż z dźwiękiem

Zapraszamy na nocną gong pudżę, w której zabierzemy Was w szamańską podróż z dźwiękiem, którą poprowadzimy przy udziale gongów, mis tybetańskich i kryształowych, bębnów, handpana, śpiewu intuicyjnego oraz innych archaicznych instrumentów. Nie da się tego opisać, trzeba doświadczyć!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Nocna Gong Pudża - szamańska podróż z dźwiękiem
Nocna Gong Pudża - szamańska podróż z dźwiękiem

Czas i lokalizacja

20 lut 2021, 18:00 – 21 lut 2021, 13:00

Samadhi, Samadhi, Wiry, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na nocną gong pudżę, w której zabierzemy Was w szamańską podróż z dźwiękiem, którą poprowadzimy przy udziale gongów, mis tybetańskich i kryształowych, bębnów, handpana, śpiewu intuicyjnego oraz innych archaicznych instrumentów. Nie da się tego opisać, trzeba doświadczyć! Niekiedy zabiera w wizję, czasem uwalniają się emocje lub osiąga się głęboki relaks czy zapada w sen. Każdy ma własne niepowtarzalne i indywidualne doświadczenia. Nie potrzeba żadnego przygotowania żeby uczestniczyć w tej podróży!

Gongi i misy tybetańskie to instrumenty wykorzystywane od lat w terapii dźwiękiem. Swoje właściwości zawdzięczają odpowiednio dobranej technologii wytwarzania co sprawia, że ich wibracje mają właściwości lecznicze. Ułatwiają usuwanie toksyn oraz przyśpieszają procesy gojenia się ran i zrastania kości. Wydobywają przepiękne spektrum dźwięku, które zabiera w głęboki stan odprężenia uwalniając od stresu, napięć oraz harmonizują wszystkie elementy naszego organizmu. Dźwięki odbierane są nie tylko za pomocą narządu słuchu ale również poprzez dotyk i to właśnie sprawia, że mają tak szerokie działanie.

ORIENTACYJNY PROGRAM

Sobota 

18.00 - 19.00 Przyjazd i zakwaterowanie 

19.00 - 20.00 Krąg otwierający i wprowadzenie 

20.00 - 01.00 Gong Pudża

Niedziela 

09.00 - 10.00 Śniadanie 

10.00 - 12.00 Czas na relaks, saunę i morsowanie dla chętnych  

12.00 - 13.00 Krąg zamykający i zakończenie

Zagrają: 

Jolanta Wesołowska, Samadhi 

Po latach pracy w biznesie, w finansach i księgowości dostrzegłam jak mało jest to istotne w życiu i w moim rozwoju. Ujrzałam piękno natury, prostoty i prawdy. W trakcie pobytu w Indiach podjęłam najważniejszą decyzję - zdecydowałam się całkowicie zmienić swoje życie…Teraz uczę jogi, prowadzę sesje medytacyjne i pracuję z dźwiękiem. Współtworzę takie projekty jak Wewnętrzne Przebudzenie, Etno Dance oraz organizuje wydarzenia związane z rozwojem osobistym i duchowym. Największym jednak moim osiągnięciem jest trwała zmiana stylu życia oraz systemu wartości w ocenie tego co jest istotne. Moją pasją jest śpiew intuicyjny, który jest dla mnie sposobem na wyrażanie emocji oraz budowanie pewności siebie. Rodzajem terapii pozwalającej powrócić ciału i umysłowi do równowagi.

Grzegorz Palarz, Energy of nature Muzyk, muzykoterapeuta. 

Od dziecka pasjonuje się muzyką, zaczynał od gry na perkusji w zespole rockowym w USA. Tam zdobywał pierwsze doświadczenia w tym kierunku. Razem z zespołem koncertował i nagrał płytę. Miłość do muzyki relaksacyjnej, terapeutycznej, a przede wszystkim dźwięków handpana narodziła się w nim podczas pobytu w Skandynawii, gdzie przeszedł także wewnętrzną zmianę. Zainteresował się instrumentami archaicznymi, takimi jak: kamertony, misy tybetańskie i kryształowe, gongi, i wiele innych. Niezmiennie jest też związany z dźwiękami różnego rodzaju bębnów i djembe. Od dwóch lat przebywa i koncertuje w Polsce. Głównie tworzy z innymi muzykami, m.in. grywa koncerty relaksacyjne, akompaniuje przy sesjach jogi i współtworzy mantra medicine. W międzyczasie ukończył kurs muzykoterapii pierwszego i drugiego stopnia. Nierozerwalnie jest związany z naturą i jej żywiołami. Jak sam często mówi - muzyka to dla niego przepływ bezwarunkowej miłości z serca do serca, powrót do wnętrza w rytmie serca Gai.

CZAS I MIEJSCE: 

20 - 21 luty 2021 roku

Samadhi, Wiatrak z XIX w. wieś: Wiry 23 

link do Google Maps https://goo.gl/maps/w3t9kysx7s6Zkoqv9

CENA: 250 zł 

cena obejmuje: 1 nocleg w pokoju 2 lub 3 osobowym z własną łazienką, śniadanie, sesję, saunę

Maksymalna liczba uczestników: 12-13 osób

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie przelewu w wysokości 100 zł na konto bankowe Fundacji oraz wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego:

https://www.samadhi.pl/event-details/nocna-gong-pudza-szamanska-podroz-z-dzwiekiem-2/form

Dane do przelewu: 

Fundacja Samadhi 

nr konta: 71 2490 0005 0000 4530 1793 4007 

tytułem: donacja + Imię i Nazwisko uczestnika

Dodatkowe informacje: 

jola.samadhi@gmail.com 

tel. 530 060 008 

Do zobaczenia

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page