top of page

czw., 29 wrz

|

Samadhi

Opowieści didgeridoo

Najstarsi Aborygeni mówią... "Ten święty instrument przybliża nas do świata naszych przodków. Budzi on Tęczowego Węża nie czyniąc go złym i pozwala mówić nam z Wielkim Kreatorem".

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Opowieści didgeridoo
Opowieści didgeridoo

Czas i lokalizacja

29 wrz 2022, 19:00 – 20:30

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Najstarsi Aborygeni mówią... "Ten święty instrument przybliża nas do świata naszych przodków. Budzi on Tęczowego Węża nie czyniąc go złym i pozwala mówić nam z Wielkim Kreatorem".

Dźwięk didgeridoo jest niepowtarzalny i nieporównywalny, przejrzysty i pierwotny, w potocznym rozumieniu nie można nazwać go "muzyką". Dla australijskich Aborygenów jest Świętym Głosem, transformującym świadomość. 

W dźwięku tym usłyszymy Naturę. 

W brzmieniu, częstotliwościach i wibracji, doznajemy połączenia ze Źródłem. 

Jest Głosem Niewidzialnego, przekazującym wiedzę z poza naszego wymiaru. 

Paweł Zając Daat Frequency

Zapraszam Państwa na grupową sesję dźwiękowo – terapeutyczną, podczas której będziemy praktykować kierowanie uwagi na czucie ciała i bycie w tu i teraz. Będziemy pracować z uwagą i oddechem, aby skontaktować się ze swoim ciałem i uświadomić sobie skumulowane w nim napięcia. Następnie w wizualizacji połączymy się z naszymi rodzicami, dziadkami i dalszymi przodkami, aż dotrzemy do Źródła naszego Istnienia. Medytacja zaczerpnięta z metody Ustawień Rodzinnych Berta Hellingera wprowadza nas w stan jedności z naszymi przodkami, sprawia, że czujemy z nimi więź i połączenie. Te narzędzia, pozwolą nam spotkać się ze sobą, poczuć jak się mamy w kontekście naszego systemu rodzinnego. Następnie stosując połączenie śpiewu gardłowego z brzmieniem didgeridoo wytwarzam bardzo szerokie spektrum częstotliwości wibracji w zakresie <0.5Hz do 2,5kHz, przekazując w ten sposób informacje od przodków za pomocą żywych polifonicznych dźwięków bezpośrednio do osób w grupie. To szczególny i nowatorski sposób pracy w Polu. Didgeridoo otwiera przestrzeń, która czasami jest przed nami zamknięta oraz domyka procesy, które potrzebowały domknięcia. Ponadto wibracje o tych częstotliwościach wpływają na całe ciało działając relaksująco, oczyszczająco, uwalniająco i pobudzająco na tkanki. Harmonizują półkule mózgowe. Siła uzdrowienia płynąca z dźwięku mobilizuje komórki organizmu do procesów samouzdrawiania i samoregeneracji. Sesja kończy się ćwiczeniem gruntującym. Podczas sesji korzystam z: wizualizacji inspirowanej metodą Berta Hellingera ćwiczeń kierujących uwagę na ciało i oddech ćwiczeń gruntujących doświadczeń pracy z Gurdjieff Movements śpiewu gardłowego dźwięku didgeridoo.

„WIBRACJE występują we wszystkich rodzajach, aspektach i gęstościach materii Wszechświata,od najsubtelniejszej do najmniej subtelnej; pochodzą one z różnych źródeł i podążają w różnych kierunkach, nawzajem się przecinając, zderzając, osłabiając, wzmacniając, zatrzymując się wzajemnie itd. (...)stopień świadomości odpowiada stopniowi gęstości lub prędkości wibracji. Oznacza to, że im gęstsza jest materia, tym mniej jest ona świadoma, tym mniej inteligentna. Im gęstsze są wibracje, tym bardziej świadoma i bardziej inteligentna jest materia.” Fragmenty Nieznanego Nauczania – P.D.Uspieński

O mnie: 

Paweł Zając – DAAT frequency – Certyfikowany Terapeuta Ustawień Systemowych w Taunus Instytut, należał do londyńskich grup gurdżijewowskich, gdzie zgłębiał wiedzę o Człowieku i Jego Byciu, praktykował Gurdijeff Movements, posiada wykształcenie muzyczne, na didgeridoo gra od 25 lat, eksperymentuje także ze śpiewem mongolskim, bębnami afrykańskimi, drumlą, gongami, misami tybetańskimi i innymi instrumentami archaicznymi. Współpracuje z muzykami i współtworzy rozmaite projekty muzyczne. W 2021 roku wydał płytę CD "Didgeridoo Story"

CENA:

Akcja "kapelusz" -  w trakcie spotkania zostanie puszczony kapelusz. 

My udostępniamy przestrzeń wspierając ciekawe projekty a Ty decydujesz ile chcesz zapłacić. 

Sugerujemy zawsze wrzucić więcej niż mniej ;) 

Kilka zasad akcji:

1. Limit osób  – 20

2. Przyjdź 15 min przed rozpoczęciem aby mieć czas na przygotowanie swojego miejsca. Sugerujemy zabrać swoją ulubioną poduszkę lub koc. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia żeby uczestniczyć w takiej sesji.

3. Spotkanie skierowane jest do młodzieży i dorosłych bez udziału dzieci.

4. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 530 060 008 – Jola

5. Rejestracja poprzez formularz. Link do formularza rejestracyjnego znajduje się na górze i dole strony.

6. Ze względu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc prosimy o sumienność w zapisywaniu się. Jeżeli jeszcze do końca nie wiesz czy będziesz mógł/a przyjść zostaw proszę miejsce dla innej osoby.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page