top of page

niedz., 24 maj

|

Samadhi

Relaks z dźwiękiem i kuchnią świata

Zapraszamy na relaks u podnóża Ślęży w naszej ukochanej przestrzeni Samadhi w Wirach. Do wspólnego celebrowania czasu w magicznym miejscu jakim jest Wiatrak z XIX w.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Relaks z dźwiękiem i kuchnią świata
Relaks z dźwiękiem i kuchnią świata

Czas i lokalizacja

24 maj 2020, 11:00 – 17:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Spotkanie rozpoczniemy od wspólnego kręgu. Będzie to przestrzeń na zapoznanie się i integrację z innymi uczestnikami. W dalszej części wspólnie przygotujemy wegański i bezglutenowym posiłek. Pokażemy Wam jak łatwo i szybko możecie zrobić zdrowe i smaczne jedzenie. W przerwach będzie już czekał gotowy deser, kawa według pięciu przemian i coś zimnego do picia. Na końcu naszego spotkania zabierzemy Was w podróż z pierwotnym dźwiękiem mis i gongów tybetańskich. Gongi i misy tybetańskie to instrumenty wykorzystywane od lat w terapii dźwiękiem. Swoje właściwości zawdzięczają odpowiednio dobranej technologii wytwarzania co sprawia, że ich wibracje mają właściwości lecznicze. Ułatwiają usuwanie toksyn oraz przyśpieszają procesy gojenia się ran i zrastania kości. Wydobywają przepiękne spektrum dźwięku, które zabiera w głęboki stan odprężenia uwalniając od stresu, napięć oraz harmonizują wszystkie elementy naszego organizmu. Dźwięki odbierane są nie tylko za pomocą narządu słuchu ale również poprzez dotyk i to właśnie sprawia, że mają tak szerokie działanie.

✔ Czas i miejsce: 29 marca 2020 r. 11.00-17.00 Samadhi, Masyw Ślęży wieś: Wiry 23,

Link do google maps: https://goo.gl/maps/VgakcG32TeH3e6gv6

✔ Cena: 150 zł (cena obejmuje wyżywienie, napoje, koncert) ✔ Informacje i zapisy: Jolanta Wesołowska tel. 530060008 jolanta.wesolowska@samadhi.pl

Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł na  poniższy rachunek bankowy oraz wysłanie zgłoszenia mailem, telefonicznie lub messengerem.

Maksymalna liczba uczestników: 10 osób

Jolanta Wesołowska 16 1090 2473 0000 0001 0129 6885

Prowadzący: Jolanta Wesołowska Dźwięki i muzyka już od dzieciństwa były częścią mojego życia. Od najmłodszych lat grałam na instrumentach, uwielbiałam tańczyć, śpiewać i słuchać muzyki.  Dziś pracę z dźwiękiem postrzegam zupełnie inaczej. Jest dla mnie sposobem na zagłębianie się w siebie i odkrywanie na nowo kim jestem i czego potrzebuję aby móc się wyrażać. Kocham życie za to, że mogę się ciągle rozwijać i zbierać nowe doświadczenia. Jestem joginką i nauczycielką jogi, masażystką.  Interesują mnie kultury wschodnie, które uczą jak odnaleźć szczęście w sobie.  Uwielbiam podróżować,  gotować, zdrowo się odżywiać i inspirować do życia w zgodzie z naturą. W Masywie Ślęży razem z mężem uruchomiliśmy projekt SAMADHI. Naszym celem i wizją tego miejsca jest aby każdy kto się tu pojawi zbliżył się do samego siebie i wspólnie będziemy poznawać prawdziwą naturę rzeczy.

Dariusz Wesołowski - absolwent matematyki stosowanej na Uniwersytecie w Toronto, obecny w „świecie alternatywnym” od prawie 30 lat, co daje ciekawą mieszankę pragmatyzmu i ostrożności w podejściu do tzw. Duchowości. Ciekawie łączy wątki naukowe z tymi wyłącznie duchowymi aplikując w swoich przemyśleniach dużą dozę logiki i czucia przyczynowo – skutkowego. Jego pasją jest natura Informacji, jako cząstki elementarnej budującej iluzję otaczającej nas rzeczywistości materialnej. Darek to też pasjonat podróżnik. Odwiedzając różne kraje, mieszkając u lokalnych społeczności czy z różnymi plemionami, nabrał szczególnego szacunku do wszelkiej różnorodności i odmienności poglądów. 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page