top of page

pt., 07 kwi

|

Samadhi

Rodzinne Święta w Samadhi

może jesteś zmęczona rutyną świąt? może chcesz żeby ktoś dla Ciebie pogotował i podał pyszne wegańskie jedzonko? może szukasz ciszy i spokoju zamiast świątecznego zgiełku? może chcesz poznać fajnych, ciekawych ludzi?

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Rodzinne Święta w Samadhi
Rodzinne Święta w Samadhi

Czas i lokalizacja

07 kwi 2023, 18:00 – 09 kwi 2023, 13:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

może jesteś zmęczona rutyną świąt?

może chcesz żeby ktoś dla Ciebie pogotował i podał pyszne wegańskie jedzonko?

może szukasz ciszy i spokoju zamiast świątecznego zgiełku?

może chcesz poznać fajnych, ciekawych ludzi?

Jeżeli TAK - to zapraszamy do naszego Samadhi. Ugościmy Ciebie i Twoją rodzinę, rozpieścimy Was kulinarnie i duchowo. Wspólnie pogramy, pośpiewamy, posiedzimy przy rozmowach kominkowych i w saunie. To będzie prawdziwe święto dla Twojego ciała i umysłu!

PROGRAM

Piątek

od 16.00 - Przyjazd

18:00 – 19.00 Kolacja

19:00 – 20.00 Poznajemy się. Spotkanie w kręgu.

20:30 – 21.30 Koncert Gongów i Mis Tybetańskich - sesja relaksacyjna

Sobota

07.30 – 08.45 Joga  

09.00 – 10.00 Śniadanie

10.00 – 14.00 Czas wolny / czas na spacer po okolicznych szlakach Ślęży i Raduni

14.00 – 15.00 Obiad

15.00 – 17.00 Warsztaty z kuchni roślinnej - robimy fit słodycze

18.00 – 19.00 Kolacja

19.30 – 21.00 Medytacje i muzyczne improwizacje 

Niedziela

07.30 – 08.45 Joga 

09.00 – 10.00 Śniadanie

11.00 – 13.00  Oddycham świadomie - wprowadzenie do technik oddechowych

13.00 – 14.00 Obiad

Zapraszają:

Darek Wesołowski, SAMADHI

Absolwent matematyki stosowanej na Uniwersytecie w Toronto, obecny w „świecie alternatywnym” od ponad 30 lat, co daje ciekawą mieszankę pragmatyzmu i ostrożności w podejściu do tzw. Duchowości. Ciekawie łączy wątki naukowe z tymi wyłącznie duchowymi aplikując w swoich przemyśleniach dużą dozę logiki i czucia przyczynowo – skutkowego. Jego pasją jest natura Informacji, jako cząstki elementarnej budującej iluzję otaczającej nas rzeczywistości materialnej. Darek to też pasjonat podróżnik. Odwiedzając różne kraje, mieszkając u lokalnych społeczności, czy z różnymi plemionami, szamanami, mnichami w klasztorach oraz z joginami w ashramach nabrał szczególnego szacunku do wszelkiej różnorodności i odmienności poglądów.

Darek w 1991 roku będąc częścią eksperymentu naukowego odbył przez 9 miesięcy swoją najdalszą i najgłębszą podróż, której nieodwracalnym efektem było kompletnie inne spojrzenie na naturę materialnej rzeczywistości.  To zaowocowało w kolejnych dwudziestu kilku latach licznymi podróżami w wiele miejsc na Ziemi, gdzie z plecakiem docierał do lokalnych społeczności. Mieszkał z plemionami w Papui, Indonezji, Malezji, Peru, Gwatemali, medytował z mnichami w Birmie, Bhutanie czy Tybecie. Dwukrotnie przebywał w hinduskich aszramach. We wszystkich tych miejscach szukał zrozumienia ich postrzegania sensu bycia na tej planecie i optymalnych sposobów wykorzystania czasu, jaki mamy dostępny w tym życiu.

Jolanta Wesołowska, SAMADHI

Jestem nauczycielką jogi, prowadzę sesje medytacyjne, pracuję z dźwiękiem i muzyką. Razem z mężem Darkiem założyliśmy i prowadzimy nasze Centrum SAMADHI. Muzyka, śpiew i praca z ciałem są dla mnie ciekawym narzędziem do pokonywania ograniczeń wykreowanych przez umysł. Z każdym ruchem czy wyśpiewanym słowem widzę jak te ograniczenia znikają a pojawia się akceptacja i równowaga.

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi (RYS 1000 - Yoga Alliance, USA). Najistotniejsze kursy jakie ukończyłam to kurs z fizjoterapii manualnej ,,Structure and Function" w Anatomy Trains Thomasa W. Myersa oraz Zoga Movement Therapy. Posiadam zaświadczenie Ministra Edukacji Narodowej do wykonywania zawodu masażysty - aktualnie masuje dźwiękiem z zastosowaniem mis tybetańskich. W pracy z ciałem wykorzystuję elementy tradycyjnej Jogi połączonej z wiedzą akademicką. Sesje dostosowane są do różnych stopni zaawansowania, potrzeby w danym dniu, czasem bardziej dynamiczne i wzmacniające ale częściej spokojne, nastawione na czucie ciała i wyciszenie.

Więcej o nas znajdziesz na naszej stronie i facebooku:

https://www.samadhi.pl/ 

https://www.facebook.com/SamadhiWiry 

Link do zdjęć i filmów: 

https://www.samadhi.pl/galeria

CZAS I MIEJSCE:

07-09.04.2023 r.

Samadhi - Masyw Ślęży

Wiry 23, 58-124 Wiry

link do Google Maps

https://goo.gl/maps/w3t9kysx7s6Zkoqv9

CENA:

800 zł 

400 zł - dzieci do 12 roku życia

bezpłatnie - dzieci do 3 lat

cena obejmuje:

2 noclegi w pokojach 2,3 lub 4 osobowych każdy z własną łazienką, wegańskie wyżywienie, warsztaty, sesja saunowa, 

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie przelewu w wysokości 300 zł na konto bankowe Fundacji oraz wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego. Link do formularza znajduje się na górze i dole strony.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na wskazany adres e-mail przyjdzie potwierdzenie rejestracji oraz numer konta do wpłaty.

KONTAKT:

jola.samadhi@gmail.com

tel. 530 060 008

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page