top of page

sob., 12 lut

|

Samadhi

SAM ALTY koncert w SAMADHI

Nowozelandzki, wielokrotnie nagradzany kompozytor, autor tekstów i aktor. Występował w telewizji regionalnej i ogólnopolskiej (TVP3, Echo24 i ATM Rozrywka), regularnie w Radiu Wrocław, Radiu RAM i Radiu Wrocław Kultura, wystąpił w BBC 6 wraz z Tomem Robinsonem.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
SAM ALTY koncert w SAMADHI
SAM ALTY koncert w SAMADHI

Czas i lokalizacja

12 lut 2022, 20:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

SAM ALTY - koncert

sobota, 12 lutego 2022

START 20.00

Wiry – Centrum Samadhi (Masyw Ślęży, Wiry 23, 58-124)

Kilka zasad: 

1. Limit osób na koncercie – 35. 

2. cena "wolny datek" - wrzucasz ile chcesz, w trakcie koncertu zostanie puszczony kapelusz 

3. Sugerujemy zabrać ze sobą poduszkę lub koc do siedzenia 

4. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 530 060 008 – Jola 

5. Rejestracja poprzez formularz poniżej:

https://www.samadhi.pl/event-details/sam-alty-koncert-w-samadhi-1/form

Sam Alty 

To wokalista, gitarzysta i kompozytor z Nowej Zelandii, obecnie mieszkający w Polsce. Jego kariera przeszła przez wiele artystycznych sytuacji, takich jak taniec w Royal Opera House w Londynie, aktorstwo w rejonie Koła Podbiegunowego czy muzykowanie pod postacią królika w tradycyjnym cyrku objazdowym. 

Wydał swój pierwszy singiel „Heart Song”, a zainteresowanie, jakie wzbudził album, skłoniło go do wydania w lutym 2017 roku swojego pierwszego albumu „Hammering Nails Into The Sky”, a następnie w zeszłym roku „The Call of the Black Cat” "Nick Cave meets Damian Rice. Ancient, soulful folky themes rewired and erupting into edgy, delicious grooves" -Mycophile Music. Alty to nowozelandzki, wielokrotnie nagradzany kompozytor, autor tekstów i aktor. 

Występował w telewizji regionalnej i ogólnopolskiej (TVP3, Echo24 i ATM Rozrywka), regularnie w Radiu Wrocław, Radiu RAM i Radiu Wrocław Kultura, wystąpił w BBC 6 wraz z Tomem Robinsonem, a w zeszłym roku otrzymał nagrodę Best Music Award In Nagrody teatralne Ozdemira Nutku (Turcja) - 2019 

Alty intensywnie koncertuje i koncertuje na arenie międzynarodowej, m.in. w Anglii, Norwegii, USA, Izraelu, Nowej Zelandii, Francji, Szkocji, Grecji, Turcji, Hiszpanii, Rosji i Holandii. NFM, Opole Songwriters Festival, Radio RAM Sessions, (Polska), Edinburgh Fringe Festival (Szkocja), Festival Des Fanfarons, Pamiers, (Francja), Secret Garden Party, The Bedford, The Big Chill, Farmfest (Anglia), Southern Cross ( Nowa Zelandia)

www.samuelalty.com 

www.facebook.com/headlessminstrel

Próbka muzyki

https://www.youtube.com/watch?v=TPWTCTYASZg

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page