top of page

pt., 30 gru

|

Samadhi

Sylwester w Samadhi

✨ Zapraszamy na Weekend Sylwestrowy w Samadhi ✨

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Sylwester w Samadhi
Sylwester w Samadhi

Czas i lokalizacja

30 gru 2022, 18:00 – 01 sty 2023, 13:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na weekend sylwestrowy w SAMADHI.

Przełom roku to zwykle dobry czas na refleksje i dostrzeżenie potrzebnej zmiany. Chyba każdy z nas nosi w sobie COŚ, co chciałby ulepszyć, zaakceptować, usprawnić, wyeliminować czy po prostu zmienić. Nowy Rok zwykle niesie nową nadzieję i świeżą energię, które rozwijają i przynoszą chwile szczęścia. Spróbujemy zatem wspólnie połączyć świadomość zmiany i rozwoju z radością zabawy, żywej muzyki, uśmiechu, pysznego jedzenia i wzajemnej akceptacji.

W ramach spotkania proponujemy:

> zakwaterowanie (2 noclegi) w pięknych i komfortowych pokojach dwuosobowych każdy z własną łazienką,

> wegańskie pyszne jedzonko (śniadanie, obiad, kolacja) – zaczynamy kolacją w piątek i kończymy śniadaniem w niedzielę,

> nielimitowane ciepłe napoje  i orzeźwiającą wodę z kopalni magnezytu - ...TAK - również kawa! ☕😊

✨ SYLWESTROWY WIECZÓR spędzimy przy muzyce, tańcu w ekspresji ruchu i głosu z naszym 

zaprzyjaźnionym muzykiem – Asajahem z Light Vibrations ✨

DODATKOWO:

> coś dla aktywnych 💪  - poranne pobudzenie ciała z ruchem i oddechem,

> coś dla leniuszków 😴  - sesje relaksacyjne,

> wróżby w formie zabawy z intencjami na Nowy Rok, 

> opowieści i zdjęcia z 25 lat podróży po ciekawych miejscach na świecie i spotkań z ludźmi, którzy tak odmiennie od naszego rozumieją przełom roku i jego rolę w rytmie życia na Ziemi, jak silnie jest połączony z naturą i żywiołami - to bywa zaskakujące,

> rozmowy przy kominku o tym, co w życiu istotne i co warto zmienić,

> saunę,

> wspólne spacery i wędrówki po okolicznych szlakach.

Celebrujemy bez alkoholu i fajerwerków, w szacunku do własnych potrzeb ✨🙏💛

Zapraszają:

Darek Wesołowski, SAMADHI

Absolwent matematyki stosowanej na Uniwersytecie w Toronto, obecny w „świecie alternatywnym” od prawie 30 lat, co daje ciekawą mieszankę pragmatyzmu i ostrożności w podejściu do tzw. Duchowości. Ciekawie łączy wątki naukowe z tymi wyłącznie duchowymi aplikując w swoich przemyśleniach dużą dozę logiki i czucia przyczynowo – skutkowego. Jego pasją jest natura Informacji, jako cząstki elementarnej budującej iluzję otaczającej nas rzeczywistości materialnej. Darek to też pasjonat podróżnik. Odwiedzając różne kraje, mieszkając u lokalnych społeczności, czy z różnymi plemionami, szamanami, mnichami w klasztorach oraz z joginami w ashramach nabrał szczególnego szacunku do wszelkiej różnorodności i odmienności poglądów.

Darek w 1991 roku będąc częścią eksperymentu naukowego odbył przez 9 miesięcy swoją najdalszą i najgłębszą podróż, której nieodwracalnym efektem było kompletnie inne spojrzenie na naturę materialnej rzeczywistości.  To zaowocowało w kolejnych dwudziestu kilku latach licznymi podróżami w wiele miejsc na Ziemi, gdzie z plecakiem docierał do lokalnych społeczności. Mieszkał z plemionami w Papui, Indonezji, Malezji, Peru, Gwatemali, medytował z mnichami w Birmie, Bhutanie czy Tybecie. Dwukrotnie przebywał w hinduskich aszramach. We wszystkich tych miejscach szukał zrozumienia ich postrzegania sensu bycia na tej planecie i optymalnych sposobów wykorzystania czasu, jaki mamy dostępny w tym życiu.

Jolanta Wesołowska, SAMADHI

Jestem nauczycielką jogi, prowadzę sesje medytacyjne, pracuję z dźwiękiem i muzyką. Razem z mężem Darkiem założyliśmy i prowadzimy nasze Centrum SAMADHI. Muzyka, śpiew i praca z ciałem są dla mnie ciekawym narzędziem do pokonywania ograniczeń wykreowanych przez umysł. Z każdym ruchem czy wyśpiewanym słowem widzę jak te ograniczenia znikają a pojawia się akceptacja i równowaga.

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi (RYS 1000 - Yoga Alliance, USA). Najistotniejsze kursy jakie ukończyłam to kurs z fizjoterapii manualnej ,,Structure and Function" w Anatomy Trains Thomasa W. Myersa oraz Zoga Movement Therapy.

więcej o nas:

https://www.samadhi.pl/zalozyciele

Asajah - Light Vibrations

Polski kompozytor, wokalista i instrumentalista. Twórca muzyki harmonizującej, medytacyjnej, relaksacyjnej - muzyka gitarowa, chillout, ambient, muzyka świata. Ze sceną związany od ponad 25 lat. Swoją twórczością zabiera słuchacza w podróż w głąb siebie. Koncertowo występuje solo z gitarą grając i śpiewając mantry, utwory harmonizujące czy medytacyjne o orientalnej stylistyce.

więcej o Asajah:

YOUTUBE 

https://youtu.be/I8Q5imFuuRY

FACEBOOK

https://www.facebook.com/MuzykaNowejZiemi

SPOTIFY

https://open.spotify.com/artist/6a5j4Nq32cFxqygbfOvSce?si=qu1F6fleRO2O8jc1IjOXPQ

CZAS I MIEJSCE:

30.12.2022-01.01.2023 r.

Samadhi,

Wiry 23, 58-124 Wiry

link do Google Maps

https://goo.gl/maps/w3t9kysx7s6Zkoqv9

CENA:

800 zł

750 zł - cena przy zapisach i wpłacie zaliczki najpóźniej do 12.12.2022 r

Chcesz zarezerwować dodatkowy nocleg i zostać z nami dłużej? Jest taka opcja  ;) 

100 zł - pokój dla jednej osoby

150 zł - dodatkowy nocleg dla pary

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie przelewu w wysokości 300 zł na konto bankowe Fundacji oraz wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego. Link do formularza znajduje się na górze i dole strony.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na wskazany adres e-mail przyjdzie potwierdzenie rejestracji oraz numer konta do wpłaty.

Od kilku lat, kiedy przeprowadziliśmy się do naszego Samadhi w Masywie Ślęży czujemy wielką wdzięczność do tego miejsca za wytchnienie, spokój, równowagę, ptaki, wschody i zachody słońca oraz ciszę, która aż dźwięczy. Masyw Ślęży to miejsce z piękną przyrodą, mikroklimatem z możliwością aktywnego spędzenia czasu. Bieganie, rowery, turystyka górska czy kąpiele w Zalewie Sulistrowickim, który w okresie zimowym jest miejscem na morsowanie, również dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z tą praktyką. W naszej okolicy znajdują się trasy rowerowe, szlaki turystyczne, bezdroża i wiejskie drogi, które łączą szczyty Ślęży i Raduni. Znajdziesz tu zabytki i artefakty z odległej przeszłości Słowian i Celtów. Ślęża była miejscem kultu solarnego. Dziś także uznawana jest za jedno z ważniejszych miejsc mocy.

KONTAKT I REZERWACJE

dodatkowych noclegów:

jola.samadhi@gmail.com

tel. 530 060 008

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page