top of page

sob., 30 gru

|

Samadhi

Sylwester w Samadhi

Zapraszamy na weekend sylwestrowy w Samadhi i wspólne przywitanie Nowego Roku. Przed nami sporo zabawy, uśmiechu, radości, ale również relaksu, spokoju i wyciszenia.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Sylwester w Samadhi
Sylwester w Samadhi

Czas i lokalizacja

30 gru 2023, 16:00 – 01 sty 2024, 13:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na weekend sylwestrowy w Samadhi i wspólne przywitanie Nowego Roku.

Przed nami sporo zabawy, uśmiechu, radości, ale również relaksu, spokoju i wyciszenia.

W ramach spotkania proponujemy:

> zakwaterowanie (2 noclegi) w pięknych i komfortowych pokojach dwuosobowych, każdy z własną łazienką,

> wegańskie, pyszne jedzonko (2x śniadanie, obiad, kolacja + kolacja sylwestrowa w formie bufetu) – zaczynamy kolacją w sobotę i kończymy późnym śniadaniem w poniedziałek,

> nielimitowane napoje (kawa, herbata, napary ziołowe, woda)

SYLWESTROWY WIECZÓR spędzimy przy muzyce na żywo, tańcu w ekspresji ruchu i głosu z naszym zaprzyjaźnionym muzykiem. 

Odwiedzimy wiele kultur muzycznych i tradycji : od celtyckich dźwięków, hiszpańskiego flamenco, surowego brzmienia Wikingów, poprzez gorącą Afrykę, Kubę, Amerykę Południową i Australię 🎶🌏🎶

Gościem specjalnym, który wesprze część muzyczną i artystyczną będzie:

Bartosz Bobeł 

[śpiew, gitara akustyczna, charango, flety etniczne, drumla, loop station]

Polski wokalista i multiinstrumentalista, aranżer, producent i kompozytor. Animator wydarzeń muzycznych m.in. Slot Art Festival, prowadzący warsztaty muzyczne dla Szkoły Rytmu, organizator Podróży Muzycznych (Bartolini English & Music). Muzyczną przygodę rozpoczął w 1993 r. muzyką andyjską (Tierra), poprzez folk irlandzki (Irish Cream), ukraińską ( Hoverla), latino (Alegria), gipsy jazz (Cocotier), muzyka reggae i hardcore (Czwarty Wymiar), szanty (Orkiestra Samanta), rockowa (Frühstück), chóralna (projekt Pasja XXI), afrykańska (Piotr Gospodarczyk - Szkoła Rytmu), muzyka klubowa ( dj Jassovah). Obecnie prowadzi z Kasią Brodą-Firlą folkowy zespół Shafa.

🚀💥🎶🎶🎶 Jeżeli masz swój instrument, to koniecznie zabierz go ze sobą.

Kochamy muzykę na żywo i wspólne improwizacje!

ORIENTACYJNY PROGRAM:

sobota, 30.12.23 r.

18.00 kolacja

19.00 koncert mis i gongów tybetańskich, po koncercie sauna dla chętnych

niedziela, 31.12.23

09.00 śniadanie

10.00 spotkanie podróżnicze z Darkiem Wesołowskim, z jego 25 lat podróży i wypraw po ciekawych miejscach na świecie oraz spotkań z rdzennymi społecznościami

12.30 joga medytacyjna i pranayama

14.00 obiad

przerwa poobiednia - w okolicy są miejsca do morsowania i spacerów

WIECZÓR SYLWESTROWY (z bufetem wegańskim)

16.00 przywitanie gości sylwestrowych

18.00 koncert + impro session

21.00 krąg: jak intencja wpływa na materię? 

23.00 kakao + ecstatic dance

00.30 medytacja prowadzona - podróż wizyjna

Celebrujemy bez alkoholu i fajerwerków❗🙏

Zapraszają:

Darek Wesołowski, SAMADHI 

Absolwent matematyki stosowanej na Uniwersytecie w Toronto, obecny w „świecie alternatywnym” od ponad 30 lat, co daje ciekawą mieszankę pragmatyzmu i ostrożności w podejściu do tzw. Duchowości. Ciekawie łączy wątki naukowe z tymi wyłącznie duchowymi aplikując w swoich przemyśleniach dużą dozę logiki i czucia przyczynowo – skutkowego. Jego pasją jest natura Informacji, jako cząstki elementarnej budującej iluzję otaczającej nas rzeczywistości materialnej. Darek to też pasjonat podróżnik. Odwiedzając różne kraje, nabrał szczególnego szacunku do wszelkiej różnorodności i odmienności poglądów. 

Darek w 1991 roku będąc częścią eksperymentu naukowego nadzorowanego przez dr Michaela Newtona odbył przez 9 miesięcy ponad 30 regresji hipnotycznych, których nieodwracalnym efektem było kompletnie inne spojrzenie na naturę materialnej rzeczywistości. To zaowocowało w kolejnych dwudziestu kilku latach licznymi podróżami w wiele miejsc na Ziemi, gdzie z plecakiem docierał do lokalnych społeczności. Mieszkał z plemionami w Papui, Indonezji, Malezji, Peru, Gwatemali, medytował z mnichami w Birmie, Bhutanie czy Tybecie. Dwukrotnie przebywał w hinduskich ashramach. We wszystkich tych miejscach szukał zrozumienia ich postrzegania sensu bycia na tej planecie i optymalnych sposobów wykorzystania czasu, jaki mamy dostępny w tym życiu.

Jolanta Wesołowska, SAMADHI 

Jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi (RYS 1000 - Yoga Alliance, USA). Dwukrotnie przebywałam w Sivananda Yoga Vedanta Centres, gdzie poszerzałam wiedzę o Jodze i pogłębiłam własną praktykę w ramach zaawansowanego kursu dla nauczycieli. Jogi uczyłam się również w Indiach. Uczestniczyłam w intensywnym kursie medytacji Vipassana w tradycji Sayagyi U Ba Khina, nauczanej przez S.N. Goenkę. 

Praca z ciałem i umysłem jest dla mnie narzędziem do pokonywania ograniczeń wykreowanych przez umysł. Teraz, po 10-letniej praktyce widzę bardzo wyraźnie jak wytrwała praca sprawia, że te ograniczenia znikają a pojawia się więcej akceptacji i równowagi. W moim przypadku zaowocowało to również głębszym zrozumieniem tego, co w życiu istotne i całkowicie zmieniło postrzeganie otaczającego mnie świata.

więcej o nas: 

https://www.samadhi.pl/o-nas

CZAS I MIEJSCE:

30.12.2023-01.01.2024 r.

Samadhi,

Wiry 23, 58-124 Wiry

link do Google Maps

https://goo.gl/maps/w3t9kysx7s6Zkoqv9

CENA:

Wariant 1

Cały pobyt (sobota - poniedziałek)

1100 zł za osobę

2000 zł - cena dla pary

Ilość miejsc: max. 12

Wariant 2 

Wieczór sylwestrowy z kolacją w formie bufetu (niedziela, przyjazd od 16.00 - poniedziałek)

Po zakończonej zabawie będzie możliwość noclegu w naszej sali medytacyjnej (prosimy o zabranie własnego śpiwora i poduszki, materace udostępniamy) wraz ze wspólnym śniadaniem w poniedziałek

400 zł za osobę bez noclegu

500 zł za osobę z noclegiem i śniadaniem

Ilość miejsc: max. 6

Chcesz zarezerwować dodatkowy nocleg i przyjechać wcześniej lub zostać dłużej?

ZAPRASZAMY (piątek, 29.12.23 r. - wtorek, 02.01.24 r.)

Dodatkowy nocleg

100 zł za osobę

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie przelewu w wysokości 400 zł na konto bankowe Fundacji Samadhi oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego. Link do formularza znajduje się na górze i dole strony. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na wskazany adres e-mail prześlemy potwierdzenie rejestracji oraz numer konta do wpłaty.

WAŻNE!

Wypełniając formularz prosimy o dopisek w komentarzu, który wariant wybierasz.

Masz pytania?

Pisz lub dzwoń, chętnie odpowiemy!

jola.samadhi@gmail.com

Jola (tel. 530 060 008)

Darek (tel. 502 787 402)

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page