top of page

pt., 09 wrz

|

Samadhi

TWÓJ GŁOS TWOJA SIŁA

Warsztaty, które zmienią Twoje podejście do dźwięku własnego głosu, mowy, śpiewu. Wzmocnią poczucie Twojej wartości w pracy i w codziennym życiu.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
TWÓJ GŁOS TWOJA SIŁA
TWÓJ GŁOS TWOJA SIŁA

Czas i lokalizacja

09 wrz 2022, 16:00 – 11 wrz 2022, 17:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Warsztaty, które zmienią Twoje podejście do dźwięku własnego głosu, mowy, śpiewu.

Wzmocnią poczucie Twojej wartości w pracy i w codziennym życiu.

Stres? Maleje z każdym wykonanym ćwiczeniem. Dowiesz się jak zadbać o głos i... mówić aby Cię słuchano i słyszano. Najważniejsze!  Pozbędziesz się blokad, które nie pozwalają Ci mówić, śpiewać, powodują, że szybko męczy się Twój głos a Ty tracisz zapał.

Poniżej 6 ważnych zagadnień, nad którymi będziemy pracować:

JOGA TWARZY

To odpowiedni masaż, który rozluźnia mięśnie twarzy oraz wzmacnia je. Powoduje ograniczenie powstawania zmarszczek mimicznych, ujędrnia skórę co w efekcie pozostawia ją bardziej promienną.

DYKCJA

Ćwiczenia twarzy i języka. Wzmacniając mięśnie twarzy. Mamy większą kontrolę nad tym co się na niej dzieje (grymasy i miny kontrolowane) a przede wszystkim nasza mowa jest wyraźniejsza, mobilizujemy usta do otwierania tak aby głos był dźwięczny.

GŁOS

Narzędzie, które jest ważne dla śpiewaków, aktorów, dziennikarzy, mówców i wszystkich, którzy występują publicznie oraz dla tych, którzy chcą być usłyszani w ostatniej ławce bez zaniku głosu na koniec lekcji. 

Głos = praca z przeponą aby mówić z łatwością.

ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA I ODDECH

Warto wiedzieć co dzieje się z naszym ciałem i jak nad nim zapanować podczas pracy przed obiektywem, na scenie, czy przed audytorium. Jak oddychać aby się uspokoić lub pobudzić do działania? Kontrola oddechu jest ważna aby zapanować nad ciałem a jego świadomość pomaga kontrolować każdy mięsień.

RELAKSACJA

Jednym ze sposobów na pozbycie się stresu oksydacyjnego jest codzienna nawet krótka relaksacja, która pozwala nam na pozbycie się nagromadzonych z minionego dnia emocji. W ten sposób kończymy każde zajęcia.

USUWANIE BLOKAD

Blokady mogą być w całym ciele, ale czakra gardła odpowiedzialna jest również za tworzenie, kreację.

Będziemy usuwać wszystkie blokady z całego ciała a następnie skupimy się na pracy z czakrą gardła.

DLA KOGO SĄ TE WARSZTATY?

> dla osób pracujących z głosem, 

> chcących poprawić swoją wymowę i samopoczucie,

> osób które chcą usunąć blokady, nauczyć się jak pracować z czakrą gardła.

Prowadząca:

KAROLINA WOJTKO

Aktorka sceny musicalowej, wokalistka, kierownik produkcji filmowej przy współpracy z Pentagon Research dla TV Stopklatka oraz POLSAT, współpraca przy produkcji reklamy z Jaskółka Studio Filmowe, AIS Studio Filmowe, Źródło Reklamy, reżyser filmów dokumentalnych i edukacyjnych dla TV TTM Twoja Telewizja Morska, jak i reżyser spektaklu muzycznego przy współpracy z Jeleniogórskim Centrum Kultury Przystań Twórcza. Prelegent, laureatka wielu festiwali muzycznych i aktorsko reżyserskich, trener głosu i prezencji w Studio Aktorstwa i Głosu.

Karolina szkoli w takich firmach jak Rossmann, należy do STOP Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych. Jest zapraszana na takie imprezy muzyczne jak Wielkie Granie Rocka na PGE Narodowym.

✔ CZAS I MIEJSCE:

9 - 11 września 2022 r.

Samadhi, Wiatrak z XIX w.

wieś: Wiry 23

link do Google Maps:

https://goo.gl/maps/w3t9kysx7s6Zkoqv9

✔ CENA

850 zł

790 zł  - cena przy zapisach i wpłacie zaliczki najpóźniej do 25.08.2022 r. oraz dla stałych kursantów

cena obejmuje: 2 noclegi w komfortowych pokojach 2 osobowych każdy z własną łazienką, wegańskie wyżywienie, warsztaty, saunę,

Maksymalna liczba uczestników: 12

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie przelewu w wysokości 300 zł przelewem na konto bankowe Fundacji oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego. Link do formularza znajduje się na dole i górze strony.

Dane do wpłaty zostaną przesłane po wypełnieniu formularza na wskazany adres e-mail.

✔ KONTAKT:

jola.samadhi@gmail.com

tel. 530 060 008

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page