top of page

niedz., 14 lut

|

Samadhi

Walentynkowy koncert z intencją

Zapraszamy na walentynkowy koncert z intencją. Zagramy w intencji miłości - miłości również do siebie! 💕

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Walentynkowy koncert z intencją
Walentynkowy koncert z intencją

Czas i lokalizacja

14 lut 2021, 17:00 – 19:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na walentynkowy koncert z intencją. Zagramy w intencji miłości - miłości również do siebie! 

W trakcie koncertu usłyszycie: handpana, rav vasta, sansulę oraz śpiew intuicyjny. Są to bardzo łagodne instrumenty wykorzystywane w muzykoterapii. Rozluźniają i wprowadzają w głęboki stan relaksacyjny. Pomagają odblokować nagromadzone napięcia i poprawiają nastrój.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NIEZALEŻNIE CZY JUŻ MASZ SWOJĄ DRUGĄ POŁÓWKĘ! 

Zagrają: 

Grzegorz Palarz, 

Energy of nature 

Muzyk, muzykoterapeuta. 

Od dziecka pasjonuje się muzyką, zaczynał od gry na perkusji w zespole rockowym w USA. Tam zdobywał pierwsze doświadczenia w tym kierunku. Razem z zespołem koncertował i nagrał płytę. Miłość do muzyki relaksacyjnej, terapeutycznej, a przede wszystkim dźwięków handpana narodziła się w nim podczas pobytu w Skandynawii, gdzie przeszedł także wewnętrzną zmianę. Zainteresował się instrumentami archaicznymi, takimi jak: kamertony, misy tybetańskie i kryształowe, gongi, i wiele innych. Niezmiennie jest też związany z dźwiękami różnego rodzaju bębnów i djembe. Od dwóch lat przebywa i koncertuje w Polsce. Głównie tworzy z innymi muzykami, m.in. grywa koncerty relaksacyjne, akompaniuje przy sesjach jogi i współtworzy mantra medicine. W międzyczasie ukończył kurs muzykoterapii pierwszego i drugiego stopnia. Nierozerwalnie jest związany z naturą i jej żywiołami. Jak sam często mówi - muzyka to dla niego przepływ bezwarunkowej miłości z serca do serca, powrót do wnętrza w rytmie serca Gai.

Jolanta Wesołowska, Samadhi 

Po latach pracy w biznesie, w finansach i księgowości dostrzegłam jak mało jest to istotne w życiu i w moim rozwoju. Ujrzałam piękno natury, prostoty i prawdy. W trakcie pobytu w Indiach podjęłam najważniejszą decyzję - zdecydowałam się całkowicie zmienić swoje życie…Teraz uczę jogi, prowadzę sesje medytacyjne i pracuję z dźwiękiem. Moją pasją jest śpiew intuicyjny, który jest dla mnie sposobem na wyrażanie emocji oraz budowanie pewności siebie. Rodzajem terapii pozwalającej powrócić ciału i umysłowi do równowagi. Razem z mężem Darkiem zamieszkałam w starym młynie, który przemieniliśmy w SAMADHI.

✔ CZAS I MIEJSCE:

14 lutego 2021 roku

Samadhi, Wiatrak z XIX w.

wieś: Wiry 23

link do Google Maps

https://goo.gl/maps/w3t9kysx7s6Zkoqv9

✔ CENA:

70 zł

cena obejmuje: koncert i wegański poczęstunek

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie przelewu w wysokości 70 zł na konto bankowe Fundacji oraz wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego:

https://www.samadhi.pl/event-details/blizniaczy-plomien-improwizowany-koncert-w-intencji-milosci

Maksymalna liczba uczestników: 14 osób

Dane do przelewu:

Fundacja Samadhi

nr konta: 71 2490 0005 0000 4530 1793 4007

tytułem: donacja + Imię i Nazwisko uczestnika

Dodatkowe informacje:

jola.samadhi@gmail.com

tel. 530 060 008

Do zobaczenia

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page