top of page

pt., 25 wrz

|

Samadhi

Wewnętrzne Przebudzenie - sesja medytacyjna (brak miejsc)

(brak miejsc) Zapraszamy na koncert gdzie dźwięki gongów, mis tybetańskich i kryształowych, bębnów, handpana, śpiewu intuicyjnego oraz energia jaką niosą będą wspierać w odkrywaniu tego co jest do odkrycia, uwalnianiu tego co czeka na odpuszczenie oraz dostrzeżeniu tego co ma zostać zauważone...

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Wewnętrzne Przebudzenie - sesja medytacyjna (brak miejsc)
Wewnętrzne Przebudzenie - sesja medytacyjna (brak miejsc)

Czas i lokalizacja

25 wrz 2020, 19:00 – 20:30

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert gdzie dźwięki gongów, mis tybetańskich i kryształowych, bębnów, handpana, śpiewu intuicyjnego oraz energia jaką niosą będą wspierać w odkrywaniu tego co jest do odkrycia, uwalnianiu tego co czeka na odpuszczenie oraz dostrzeżeniu tego co ma zostać zauważone – wzmocnią proces wewnętrznego przebudzenia!  

Gongi i misy tybetańskie to instrumenty wykorzystywane od lat w terapii dźwiękiem. Swoje właściwości zawdzięczają odpowiednio dobranej technologii wytwarzania co sprawia, że ich wibracje mają właściwości lecznicze. Ułatwiają usuwanie toksyn oraz przyśpieszają procesy gojenia się ran i zrastania kości. Wydobywają przepiękne spektrum dźwięku, które zabiera w głęboki stan odprężenia uwalniając od stresu, napięć oraz harmonizują wszystkie elementy naszego organizmu. Dźwięki odbierane są nie tylko za pomocą narządu słuchu ale również poprzez dotyk i to właśnie sprawia, że mają tak szerokie działanie.  

PRZYGOTOWANIE 

Przyjdź chwilę przed rozpoczęciem aby mieć czas na przygotowanie swojego miejsca. Na sali będą dostępne maty i koce. Możesz zabrać też swoją ulubioną poduszkę lub inne rzeczy, które uprzyjemnią Ci leżenie w trakcie koncertu.  

Zagrają:  

Jolanta Wesołowska  

Przez szereg lat prowadziłam spółkę księgową, ukończyłam studia ekonomiczne.  Jednak w pewnym etapie życia dostrzegłam, że to czym się zajmuje nie ma dłużej sensu gdyż nie wnosi niczego nowego, istotnego ani nawet przydatnego do życia. Zdecydowałam się więc odejść od biznesu i całkowicie zmienić swoje życie…  Teraz uczę jogi, prowadzę sesje medytacyjne i pracuję z dźwiękiem. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi (RYS 1000 - Yoga Alliance, USA). Ukończyłam kurs z fizjoterapii manualnej ,,Structure and Function" w Anatomy Trains Thomasa W. Myersa, Zoga Movement Therapy oraz posiadam zaświadczenie Ministra Edukacji Narodowej do wykonywania zawodu masażysty.  Największym jednak moim osiągnięciem jest trwała zmiana stylu życia, systemu wartości w ocenie co jest w życiu istotne oraz codzienne doświadczanie radości i sensu istnienia.  Moją pasją jest również muzyka, która już od dzieciństwa była częścią mojego życia. Ukończyłam szkołę muzyczną i kursy muzykoterapii. Dziś pracę z dźwiękiem postrzegam jako sposób na odkrywanie siebie i wyrażanie emocji. Jako rodzaj swoistej terapii pozwalającej powrócić ciału i umysłowi do równowagi.  

Grzegorz Palarz , Energy of nature Muzyk, muzykoterapeuta. Od dziecka pasjonuje się muzyką, zaczynał od gry na perkusji w zespole rockowym w USA. Tam zdobywał pierwsze doświadczenia w tym kierunku. Razem z zespołem koncertował i nagrał płytę. Miłość do muzyki relaksacyjnej, terapeutycznej, a przede wszystkim dźwięków handpana narodziła się w nim podczas pobytu w Skandynawii, gdzie przeszedł także wewnętrzną zmianę. Zainteresował się instrumentami archaicznymi, takimi jak: kamertony, misy tybetańskie i kryształowe, gongi, i wiele innych. Niezmiennie jest też związany z dźwiękami różnego rodzaju bębnów i djembe. Od dwóch lat przebywa i koncertuje w Polsce. Głównie tworzy z innymi muzykami, m.in. grywa koncerty relaksacyjne, akompaniuje przy sesjach jogi i współtworzy mantra medicine. Ukończył kurs muzykoterapii pierwszego stopnia. Nierozerwalnie jest związany z naturą i jej żywiołami. Jak sam często mówi - muzyka to dla niego przepływ bezwarunkowej miłości z serca do serca, powrót do wnętrza w rytmie serca Gai.

✔  CZAS I MIEJSCE: 

25 września 2020 roku 19:00 - 20:30   

Samadhi, Wiatrak z XIX w. 

wieś: Wiry 23 

link do Google Maps 

https://goo.gl/maps/w3t9kysx7s6Zkoqv9  

✔ CENA:   50 zł   

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł przelewem na konto bankowe oraz wysłanie zgłoszenia wraz z potwierdzeniem zapłaty na poniżej podany e-mail.  

Dane do przelewu: 

Fundacja Samadhi 

nr konta: 71 2490 0005 0000 4530 1793 4007  

Dodatkowe informacje: 

jola.samadhi@gmail.com tel. 530 060 008 

Do zobaczenia 💙

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page