top of page

pt., 22 paź

|

Samadhi

Zagi zagra w Centrum Samadhi

Zagi to nagrodzona trzema złotymi płytami kompozytorka i autorka muzyki i tekstów, która pisze dla siebie, ale również dla innych artystów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to „Prześwit”. Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Zagi zagra w Centrum Samadhi
Zagi zagra w Centrum Samadhi

Czas i lokalizacja

22 paź 2021, 20:00

Samadhi, Wiry 23, 58-124, Polska

O wydarzeniu

ZAGI - koncert

piątek, 22 października 2021, godz. 20 

Wiry – Centrum Samadhi (Masyw Ślęży, Wiry 23, 58-124)

Kilka zasad:

1. Limit osób na koncercie – 35.

2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). 

3. Na koncert można przynieść swoje napoje bezalkoholowe, jedzenie i inne takie 

4. Do Centrum zapraszamy na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.

5. Sugerujemy zabrać ze sobą poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.

6. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 530 060 008 – Jola

7. Rejestracja poprzez formularz: https://www.samadhi.pl/.../zagi-zagra-w-centrum-samadhi/form

Zagi

To wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to „Prześwit”. Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją. Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa. Artystka jest laureatką znaczących nagród – I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej – to tylko niektóre z wyróżnień.

Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, Pol’and’Rock Czech Ukulele Festiwal czy Emergenza.

www.zagi.pl

www.facebook.com/zagiofficial

Kontakt: Agencja Koncertowa Borówka Music - www.facebook.com/borowkamusic 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page